Skip to Content

View Geocache Log

Attended PaWcz attended Skryse 2012

Saturday, March 3, 2012Plzeňský kraj, Czechia

Predloni jsem skrýše zahlédl ve výctu eventu, ale nesehnal jsem ve svém pupkatícím okolí nikoho, kdo by se mnou vyrazil jen tak hledat hromadu skrýší za jediný "bod do statistiky".
Vloni už jsme byli s Píduškou tým, ale Skrýše kolidovaly s mým curlingovým turnajem. Letos už byl seznam výmluv vycerpán, a tak i když jsme nikoho z prátel na event s programem nezlákali, naše odhodlání a chut zvítezila. Naštestí!
V pátek jsme omrkli mapu a protože pro mapy máme oba slabost, cvicne jsme si kontroly napuntíkovali do turistické padesátky. Display navigace je sice fajn, ale prehledná papírová mapa je k nezaplacení.
Pak už zbývalo jen nastavit budík, abychom stihli presun smerem Plzen. Byl narízený na tak nekrestanskou ranní hodinu, že jsme se z toho probudili ješte o dobrou pulhodinku drív. To byla taky klika, protože moje ranní rozjezdy jsou tak zbesilé, že jsme jen tak tak vyráželi v naplánovaný cas. Naštestí to z pupku sveta je jen chvilka. Navíc ted pod vlivem jízdy po D5 aspon chvíli nebudu tvrdit, že D1 a R4 jsou v pohode.
Každopádne na míste jsme byli mezi prvními. Dorazili jsme dokonce drív než slunko, které nás opustilo kdesi u Žebráku.
Odstavili jsme Lízinku u hlavní silnice a vyrazili obhlédnout základnu. Organizátori už byli pripravení, paní šenkýrka ješte tak docela ne, ale ranní iontový nápoj jsme dostali.
Po registraci jsme si zalezli ke kamnum, protože do Plzne jaro ješte s príchodem otálelo. A nastal první krásný moment - vynášení bodu do nafasované speciálky. Už v tu chvíli pro me Skrýše byly jedním z nejzábavnejších eventu poslední doby
Potom jsme potkali tu špetku nám známých západocechu a poznali konecne Lovce Pokladu. Než jsme se nadáli, byl cas vyrazit. Na kontrolu 10 šel dav, a tak jsme to dál vzali radeji za šipkou pres hustník. Doklopýtali jsme do kempu nejakých domorodcu, kde opet hustota úcastníku vzrostla. Nepochybná známka další kontroly. A tak to šlo dál až k Ledcum. U 14 už jsme potkali jen jednoho ciperného mapare, u písáku jsme málem potkali konec našeho morálu. K halde jsme prišli ze špatné strany. Náladu decentne zlepšovaly jen hluboké stopy v písecné dune, které prozrazovaly, že nejsme jedinými losery. V techto zapadlých koncinách bohužel naše zimou zpohodlnelé telesné schránky prepadla zrejmá krize. U me vlastne zacala už v bažinách u rybníku, kde jsem do své komfortní obuvi nabral nejaký ten diskomfort. Na sveží poklus, kterým jsme do té doby prokládali náš krok (zvlášt když jsme kvapili pres pastvinu se stádem nejaké veliké zvere), jsme v tu chvíli už zapomneli. Ba i svežest se z kroku pomalu vytrácela. Tempo jsme nabrali až za oranicí a trnitým prulezem cestou od 9. To už nás silne zacínal tlacit cas, a tak jsme zvolili ústupovou cestu pres 8 a "krmítko" k cíli. U krmítka si Pídalka asi cosi zobla, neb chytila druhý dech a moje plíce kupodivu neprotestovaly. Záver jsme tak okorenili dustojnou bežeckou vložkou.
Po regeneraci a rychlém doplnení živin jsem se zcivilizoval, postavil propocené a špinavé ponožky a trikot do kouta v kufru našeho kocáru a prohodili pár slov se starými a novými známými. Hlavne setkání s Arogantem bylo potešující a doufám, že ne poslední. Ješte jsme zatleskali nejlepším borcum a najednou se základna vylidnila. Trochu nás prekvapilo, že se po eventu nekoná žádná after párty, neb nám se morál a síly do další zábavy rychle vrátily. Plzenanum asi nocní život nic neríká. A tak jsme se s Pídalkou nakonec vydali ješte na špacír po dalších krásách zdejšího polesí.

[b]Ollesi a týme - dekujeme Vám za tenhle event.[/b] V dnešní dobe, kdy se i akce pro kacery delají ve stylu "díky za bod, tu máš coin" pro nás takováto rekreacní ci rekreacne sportovní záležitos byla hotovým balzámem. Jestli to za rok vyjde, rádi zase zajedeme otestovat, o kolik naše forma behem zimního spánku opadla. Aspon budeme mít motivaci být v zime trochu aktivnejší - místo v první desítce GPS není tak obtížné, abychom jej nemohli zopakovat a zkusit i vylepšit

Tudy jsme s Pídou štrádovali......obcas jsme se i plazili, chvílema se prodírali a sporadicky i popobehli.

infoAn Event Cache is when local geocachers and geocaching organizations designate a time and location to meet and discuss geocaching. After the event happens the cache listing is archived.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page