Skip to Content

View Geocache Log

Found it Pesulaci found Picmanuv Mlyn - Holysov

Sunday, 10 June 2012Plzeňský kraj, Czechia

#1167
Cestou domu Pesulap s TJimmym ríkají, že se zastavíme na této keši. OK. Teda moc se mi nechtelo, protože dost pršelo. Ale, co by kacer pro kešku neudelal, že......[:-)].
Vylezli jsme z auta, došli k místu pod skálou. Kudy, vždyt Pesulap ríkal, že se budeme slanovat? Kluci hledali prístupovou cestu zespoda, já se šla podívat, jestli nenajdu prístupovou cestu ze shora a ejhle, byla tam. Za chvíli jsem slyšela pod sebou funícího a drápajícího Pesulapa a v zápetí i TJimmyho. A ríkám jim: „proc nejdou okolo“ a dostalo se mi odpovedi: „to by nebyl ten správný adrenalin“ = (preklad) „to dám, když už tudy lezu.“:-)
Nejdríve se slanili kluci a na záver já. Muj podpis vypadá na 5-leté díte, ale holt levá ruka je levá[:-)]. Oblecení také nebylo takové barvy, jako pred slanením, ale to jsem ocekávala. Když jsem sjela dolu, mela jsem stejný problém jako TJimmy, když jsem se odepínala. Najednou vlevo ode me kus skály-bum, tesne a v zápetí z druhé strany a to už jsem zdrhala.
Musím jen potvrdit, co psal kolega, naše chyba, v listingu to owner psal a proto byla keš disable.
Dekujeme ownerovi, že nám ješte dovolil kešku odlovit.

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page