Skip to Content

View Geocache Log

Found it KATE scorpio found Picmanuv Mlyn - Holysov

Sunday, 15 March 2015Plzeňský kraj, Czechia

Odlovena společně s Midlanem2, Gríšou, Supy, Kostrami666 a Phrkt :-). Domluvili jsme na dnešek společný celodenní kešovací den Holýšova a okolí. Sešli jsme se ráno u Lídlu, domluvili podrobnosti a vyrazili vstříct dobrodružství. Počasi nás trochu zklamalo - oproti předpovědi se trochu lišilo, ale to nás neodradilo.
Tohle byla jedna z dnešních pětkových keší :).
Byla jsem tu již před nějakým časem, krabičku jsem viděl, ale mohla jsem jen tiše závidět těm, kteří si pro ni vylezli a vylezou :(.
Dneska ale může někdo závidět mě, poněvadž už také lezu :))). A je to boží !
V bezva partě, kdy již každý má svůj úkol, se nám podařilo krabičku získat :).
Největší zásluhu má Sup, který je vrchním nastřelovačem. Dnes si poprvé vyzkoušel nový prak. První zastřelovací rána mě hrozně rozesmála, protože to měl celý ochablý, ale napodruhé to bylo ono a měl ho tam :D. Pak už stačilo jen došplhat pro logbook a potom vrátit :). Bomba !!!
TFTC

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page