Skip to Content

View Geocache Log

Found it dr.vota found Kostol sv. Kataríny

Saturday, August 15, 2009Trenčiansky kraj, Slovakia

18:05 Odloveno cestou z eventu GC1P5HH Transilvania GeoQuest, pardubický geoteam: Dragon Riders, Habbillnss, Cislice a já.
Jak psal Dragon, na míste jsme se navzájem trochu pletli s techniky televize, a po chvilce slepoty jsme našli, co jsme hledali. Moc hezky povedená schránka.
Horší to bylo po návratu k našemu vernému vozidlu, které po více než 3100 ujetých km vypovedelo službu. Nejakou dobu nám zabralo hledání servisu, nakonec se v sobotu vecer našel jeden ochotný mechanik (díky, pane Štingl), který nám prišel pomoci. Poprvé jsem videl, jak se opravuje Ford Mondeo sekerou Ale oprava pomohla, my nastartovali a vyjeli smerem k domovu. Sice nás varoval, že to nemusí vydžet dlouho...no ujeli jsme ješte kus, až do obce Dolné Vestenice. Tam jsme skoncili, až do nedele. Ale nakonec jsme štastne dorazili po vlastní ose až domu.
Takže díky za vše

Kostol sv. Kataríny 1

Additional Images Additional Images

Kostol sv. Kataríny 1 Kostol sv. Kataríny 1

Kostol sv. Kataríny 2 Kostol sv. Kataríny 2

Kostol sv. Kataríny 3 Kostol sv. Kataríny 3

Kostol sv. Kataríny 4 nepojizdne auto Kostol sv. Kataríny 4 nepojizdne auto

Kostol sv. Kataríny 5 tak daleko jsme dojeli Kostol sv. Kataríny 5 tak daleko jsme dojeli

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page