Skip to Content

View Geocache Log

Found it lupen.cz found Valecny prumysl v Holysove

Monday, 25 September 2017Plzeňský kraj, Czechia

14:20 Tenhle víkend jsme s krtecek.66 vyrazili na lov do Plzně a okolí. Tenhle kraj je z našeho pohledu ještě hodně nevylovený, takže byl nejvyšší čas to alespoň trošku napravit. Hlavním cílem bylo vybarvit si na mapě několik zbývajících okresů těhle pro nás docela vzdálených končin. Tomu byla podřízena veškerá taktika a strategie výpravy. A aby toho nebylo málo, ještě jsme potřebovali kvůli suvenýrku stihnout CITO event v Plzni o půl jedenácté. A nebylo to zrovna úplně blízko...

V sobotu se nám podařilo splnit vše, co jsme si naplánovali, možná i něco navíc, neděle byla ve znamení výletu na sérii u Blovic.

V pondělí jsme měli v plánu vzít keše ve dvou zbývajících okresech, a to Klatovy a Domažlice. Začali sme několika keškami přímo v Plzni a pak pokračovali na jih. Našli jsme asi 20 krabiček v těch správných místech, takže se nám mapa krásně zaplnila. Poznali jsme spoustu pěkných a zajímavých míst. A pak už nás čekala 300 kilometrová cesta zpátky domů...

Díky všem ownerům za jejich práci a pěkné krabičky.

Tak tady jsme si poctivě obešli všechny kameny a zjistili vše potřebné, abysme nakonec stanuli... No prostě ke krabičce se nedalo dostat. Prostě smůla. Se svolením ownera loguji nález, máme to přece jen hodně daleko. Díky a posílám bod.

Logováno společným nickem LUKR.

infoA letterbox is another form of treasure hunting using clues instead of coordinates. In some cases, however, a letterbox has coordinates, and the owner has made it a letterbox and a geocache. To read more about letterboxing, visit the Letterboxing North America web site.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page