Skip to Content

View Geocache Log

Found it Joe Tramp found Bunkr (minimuzeum) - HOLYSOV II

Friday, 08 November 2013Plzeňský kraj, Czechia

#2233
Poprvé jsem se o tuhle kešku pokusil někdy před dvěma lety před zdejším plesem, aneb "takovou dobu sem jezdím a nemám jedinou keš, tak si odlovím aspoň tuhle pohodovou multinu". Houby, v půlce mne zastavilo hodně, ale opravdu hooooodně hluboké bahno. Dnes bylo trochu přijatelněji, a hlavně jsem na nohou neměl lakýrky, takže odlov nedělal s Miami Kickem problémy. Velmi mne u bunkru zaujaly ty bomby - byla by z nich hustá keška :D

Vůbec se nevidím předchozímu DNF - kešku jsme objevili cca 4 m od úkrytu, jako kohoutek "leží tam na dvoře, nohy má na dvoře"; ostatně proto byla plná vody, vlastní logbook byl zčásti chráněn pytlíkem, ale i tak byl dost navlhlý. Samozřejmě v rámci možností vysušeno a vráceno zpět.

Dík za fajn multinu a hezký výhled.

This entry was edited by Joe Tramp on Friday, 15 November 2013 at 20:07:18 UTC.

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page