Skip to Content

View Geocache Log

Found it pansy1 found Dudlik - Bonus

Friday, November 9, 2012Ústecký kraj, Czechia

15:00 (4000) in GC
Svoje keškovací toulky prírodou se snažíme poslední dobou prizpusobit Nelce a k tomu se priblížil konec další naší tisícovky nálezu a tu jsme už dvakrát slavili na terezínských pevnostních multinkách. Publikace téhle série nám z obou techto duvodu prišla velice vhod. Jak jsme si overili predem u prátel, Travcický les je "little dog friendly" a ješte k tomu je poblíž Terezína, takže aspon lokalita bude pro oslavu tradicní.
Než jsme ale stacili najít spolecné volno, byla už serie disabled a vznikaly okolo ní obvyklé diskuze typu "honíte se za body", "kaceri nicí naše lesy" nebo "owner každé keše by mel bý deda vševeda a když není nemel by NIC zakládat".
Od návštevy nás to rozhodne neodradilo, spíš nabudilo zvedavost. Jestli se nekdo honí za body, je to jeho vec. Jestli pri tom honení za body stráví celý den v lese a ujde nejaký ten kilometr na cerstvém vzduchu anebo si k tomu vybere popojíždení po silnici je to taky jeho vec. Keší je všude tolik, že si každý muže vybrat co chce a co už nechce delat a jestli mu jedno nebo druhé delá radost, nechápu proc by to nekdo jiný mel kritizovat.
Tady jsme meli pred návštevou trochu smíšené pocity ze zminovaného rušení zvere. Travcický les není žádné chránené území a smíšených pocitu nás rychle zbavily pomery které tady jsou patrné. Na lesní ceste nás minula dve auta, jednou jsme meli co delat abychom stacili uskocit a ani jedno z nich nebylo lesníku (rodinky na dríví). Je tu obrovská pískovna s težkou technikou. Les je protkán mnoha cestickami, ze kterých témer není nutné odcházet. A pokud ano, chtela bych se kritiku zeptat, jestli byli nekdy v lese na houbách a treba pocítali ostatní houbare.
My jsme za celý den krome tech aut nepotkali živou duši. Po príjezdu na kraj lesa jsme uvideli letet nad cestou velkého dravce (že by orel?) a primelo nás to nekolik kilometru šeptat, abychom nikoho nerušili. Procházka byla krásná, terénne nenárocná, les krome toho smetište u Netopýra cistý. Úkryty keší zrejmé, ackoli jsme dve nenašli. Sami máme radši když petky visí, je to lovitelné i v zime a clovek se nezmaže, nemluve o tom, že les není rozhrabaný, ale nijak to nevadilo.
Zkrátka celkový dojem velmi dobrý, rozhodne jsme nelitovali a serii radíme mezi ty lepší na kterých jsme byli. Dekujeme ownerum za práci, kterou si dali a kterou je to ješte s premistováním bude stát a prejem hodne pekných logu.

A ted záverem k bonusové krabicce a keši. Finále nás potešilo - bylo tam, kde být melo Pekná krabicka, hodna našeho malého jubilea.
Protože je na této keši pomalu více WN než FI a my se ke všemu vyjadrujeme v logu výše, mažeme své predcházející poznámky. Receno bylo snad již vše...
Za celou sérii nám zde nezbývá už nic víc než podekovat obrovskou modrou mašlí a priložením fotografií z oslavy našich "kulatin"
Dekujeme Honza s Ladou

4000

Additional Images Additional Images

4000 4000

orel orel

slunícko slunícko

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page