Skip to Content

View Geocache Log

Found it vytrvalec found Darovsky vodopad

Saturday, March 16, 2013Plzeňský kraj, Czechia

S partnerkou jsme se vypravili za slunného odpoledne odlovit pár krabiček na levém břehu Berounky (Mže). Tato byla na řadě jako čtvrtá a poslední. Darovský vodopád byl našim hlavním cílem. V předvečer jsem doma vzpomínal, jak jsem kdysi lovil všechny vodopády od popaKa v zimě, abych je měl nafocené coby ledopády. Stejnou motivaci jsem měl i zde. Plány mi však zkřížila moje skleróza - fotoaparát zůstal doma, takže jsem nouzově exponoval pouze pomocí mobilního telefonu.
Krabku jsem nalezl rychle a pak už jsme se vydali k vodopádu. Přitom jsem si zavzpomínal, jak jsem podél divokého koryta potoka lezl vzhůru se svým otcem, pro nyní již archivovanou keš na Darovanské vyhlídce. Mnohokrát děkuji za krabku na báječném místě i za tradičně zdařilý listing. Po dnešku se počet mých AHAcaching nálezů přiblížil devadesátce a brzy se v mých statistikách keše od tohoto nedostižného ownera objeví na prvním místě co se počtu nálezů týká. Co se týká kvality, tak tam jsou na špičce žebříčku od jaktěživa.

Darovanský ledopád

Additional Images Additional Images

Darovanský ledopád Darovanský ledopád

Darovanský ledopád podruhé Darovanský ledopád podruhé

i s vytrvalcem i s vytrvalcem

zmrzlá voda kouzlí zmrzlá voda kouzlí

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page