Skip to Content

View Geocache Log

Found it tarmara found Prechod Brd

Saturday, 01 June 2013Středočeský kraj, Czechia

Zážitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně aby byl intenzivní. Hledali jsem s mudlobratránkem nějakou trasu jako test našich možností na krkonošskou Horskou výzvu. Vytahnul jsem seznam dálkoplazích kešek a tahle se mi líbila a nebyla nijak brutální. Termín jsme určili na den dětí. V pátek to ještě maličko vypadalo, že by nemuselo pršet. V sobotu ráno jsme se sbalili a v osm vystoupili ve Všenorech z vlaku. Bylo zataženo, nepršelo, teplota tak akorát.
Mělo nás varovat už to, že cesta hned za Všenory už byla potokem. Po dvou kilometrech začalo pršet. Ale nás to neodradilo, na Skalce jsme si dali čaj a něco snědli, sebrali tradičku (u ní jsem se motal a skálu celou obešel ze špatného směru a vyválel se v blátě) a i jednu multinu. Po pokusu o další mysterku jsem se rozhodli už sbírat jen to co je hned u cesty a soustředit se na přesun po Brdske multině. Nakonec už jsme sebrali jen Třebízského dub a pak už jen brali stage a šlapali.
Chvílema pršelo, chvílema lilo jak z konve, cesty se změnili na potoky, došlo nám suché oblečení a do Lochovic daleko. I v takovém počasí cestou potkáváme celkem dost lidí, celou bandu čundráků jdoucích kamsi na osadu a spoustu cyklistů (vypadalo to jako nějaký orientační závod). Po poslední stagy vyměkáváme a volám ženě, zda by pro nás nepřijela. Cestu zpět vlakem přes Prahu do Lysý bysme už asi nezvládli. V půl sedmý docházíme k finálce. Ta pro mě v tu chvíli už měla minimálně T4. Pokleknout, ohnout se a zase se zvednout bylo v tu chvíli pro mě utrpením. Kilák za finálkou mi volá žena, že už je v Lochovicích. Oba už jdeme promočeni na kost a od hlavy až k patě. Takže ji v rámci minimalizace zbývajících kilometrů ji posílám k rozcestníku ve Lhotce. Jdeme potoky, stále leje. Nasedáme do auta a jedeme uschnout a ohřát se.
45Km, 11 hodin na cestě. Díky Kubovi za společnost na cestě, ownerovi za krásnou procházku, Samsungu za jejich B7610 (večer bylo nutné ho vysušit a odbahnit, ale už zase jede) a Přírodě za challenging počasí.....FP skoro nutností....Díkeš...OUT:GC

GC2Z944 1Kousek za Kuchynkou

Additional Images Additional Images

GC2Z944 1 GC2Z944 1

GC2Z944 2 GC2Z944 2

GC2Z944 3 GC2Z944 3

GC2Z944 4 GC2Z944 4

GC2Z944 5 GC2Z944 5

infoA multi-cache ("multiple") involves two or more locations, the final location being a physical container. There are many variations, but most multi-caches have a hint to find the second cache, and the second cache has hints to the third, and so on. An offset cache (where you go to a location and get hints to the actual cache) is considered a multi-cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page