Skip to Content

View Geocache Log

Found it maarioo found Tornado nad Holysovem

Saturday, 02 April 2016Plzeňský kraj, Czechia

#7245 10:35
# TTF
Na plánovanou akci CITO : Šibeniční vrch jsem spolu s kamarády z Kladna See.bee, Georabbit 13 a J@vo vyrazili již v 6:00. Cito začíná v 10:00 a my chceme stihnout před jeho zahájením odlovit kese na vrchu Trný. Na odpoledne jsou naplánované T5 keše ze série Sedmero krkavců. Celý denní harmonogram se nám podařil celkem rychle splnit a my se domů vrátili již před dvacátou hodinou a na mém kontě přibylo 13 kousků T5 a několik dalších pěkných keší okolo kterých jsme zrovna šli.
Tak zde jsme k úspěchu potřebovali několik pokusů o nastřelení. No nakonec se zadařilo a já se mohl vydat vzhůru až na samou špičku stromu. Ve větříku jsem se trochu pokymácel, ale i tak bezpečně zalogoval. V tom počtu logů v logbogu mě ani nenapadlo, že jsme tu byli teprve třetí. Na to jsem přišel až teď při logování, takže díky za bednu
Děkuji za pěknou keš a za důvod k naštívení tohoto místa.

infoThis is the original cache type consisting, at a bare minimum, a container and a log book. Normally you'll find a tupperware container, ammo box, or bucket filled with goodies, or smaller container ("micro cache") too small to contain items except for a log book. The coordinates listed on the traditional cache page is the exact location for the cache.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page