Skip to Content

View Geocache Log

Found it krtecek.66 found Valecny prumysl v Holysove

Monday, 25 September 2017Plzeňský kraj, Czechia

TFTC!
#5842, 14:20

Babí léto zatím tak nějak nepřišlo, zato se po suchém teplém létě hodně ochladilo, deštivý podzim je tu a my s lupen.cz vyrazili za keškami do dalších částí naší krásné země. Plán byl jasný... Navštívit další okresy, odlovit nějaké serie, najít různorodé zajímavé kesky a trochu protáhnout tělo. Vše se vydarilo ... vlastně trochu překvapivě jsme nezmokli, rosnička byla milosrdná a déšť navzdory předpovědím nepřišel ... a my si připsali za 3 dny 6 okresů, 110 kesek, CITO suvenýrek ... a pár krásných hříbků. Pro úsporu místa jsme logovali jako LUKR.

Pondeli jsme si nechali na centrum Plzně a poslední dva blízké okresy, Domažlice a Klatovy. Ranní prochazka centrem Plzně byla moc příjemná, ani zamračená obloha nevadila, je tu hezky, ... pak už jsme vyrazili z města ven a postupně sbírali kesky cestou. Nachodili jsme i tak 15 km, 21 tisíc kroků, ulovili 20 keší a vyhnuli se ucpané D5 i části D1. Tak zas někdy příště !

Krásný letterbox. Prošli jsme si ho pěšky celý, vždy tiše postáli u kamene a premysleli nad námi .. Homo sapiens ... opravdu Člověk moudrý?
Postupně jsme se dostali k finále a tam smutně stali před ... já zkusila ještě poprosit dámy v sousedství o pomoc, ale neslo to... takže logujeme se souhlasem ownera a děkujeme ... máme to sem opravdu kus cesty.
Pěkně udělaná keš, moc! Děkuji a dávám zasloužený bod.

IN / OUT : nic

infoA letterbox is another form of treasure hunting using clues instead of coordinates. In some cases, however, a letterbox has coordinates, and the owner has made it a letterbox and a geocache. To read more about letterboxing, visit the Letterboxing North America web site.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page