Skip to Content

View Geocache Log

Found it MichalS & Flower found Luštitelská Cache

Wednesday, July 18, 2007Plzeňský kraj, Czechia

Spolecné príjemne strávené odpoledne v širším kruhu rodiny jsme se rozhodli obohatit odlovem této keše. Po rozluštení /nezávislém/ na dvou frontách - jsme spolecne s Flower, obema mými sestrami a bandou našich detí vyrazili.
Lov nám však komplikovala skutecnost, že se poblíž úložište keše rozhodla opalovat svoje telo jistá paní Mudlová, která byla dost odvážná na to, aby se tam opalovala komplet "úplne komplet" nahá, ale nebyla dost odvážná, aby tuto cinnost provozovala mezi svými na nudapláži. Takže jsme nechali deti, at si hrají a vyckávali, až stín zacne spolupracovat. Trvalo to již dost dlouho, a tak jsme využili toho, že náš tým se z vetší cásti skládal z žen, které nakonec odlov i uložení nenápadne provedly. Paní se nacházela v situaci, která jí nepovolovala príliš se zajímat o naše aktivity, takže utajení skrýše zustalo neporušené. Díky za nevšední zážitek pri luštení i lovu této kešky.
IN/OUT: CWG, autícko, klícenka/náramek, klícenka
P.S. Vzhledem k tomu, kolik jsme meli na míste detí a kolik lákadal tato krabicka skýtala , škrtali jsme v logbooku položku OUT nekolikrát, než dostala svou finální podobu. Díky za pochopení.

infoA Mystery Cache is the “catch-all” of cache types, this form of cache can involve complicated puzzles you will first need to solve to determine the coordinates. The only commonality of this cache type is that the coordinates listed are not of the actual cache location but a general reference point, such as a nearby parking location. Due to the increasing creativity of geocaching this becomes the staging ground for new and unique challenges.
Visit Another Listing:

Advertising with Us

Return to the Top of the Page