Co je aplikace Adventure Lab® ?

Geocaching Adventure Lab je nová aplikace a platforma od týmu Geocaching HQ, která umožňuje vytvářet, hrát a sdílet zkušenosti a hry založené na lokalitě. Aktuálně existuje více než 50 tisíc veřejných adventures po celém světě. Aplikace Geocaching Adventure Lab provede hráče procesem hledání stop, řešení hádanek a dokončování dobrodružství na různých místech. Pokud již jsi hráčem Geocachingu, budou se ti tyto nové keše započítávají do statistik geocachingu a celkových nálezů.

Jaký je rozdíl mezi Adventure Lab a geocachingem?

Na rozdíl od tradičního geocachingu není u Adventures vyžadována fyzická schránka kešky a není také problém je umístit dovnitř budov. Geocaching Adventure Lab rozšiřuje hranice tradičního geocachingu do nových dimenzí zážitků a přináší inovativní a svěží nápady, díky kterým je geocaching ještě zábavnější!

Aplikace Geocaching Adventure Lab se teprve nedávno narodila a proto ji momentálně zpřístupňujeme pro vytváření pouze omezenému počtu zkušených hráčů. Mají příležitost sdílet svá dobrodružství se širokým publikem, které si vybrali. Aplikace Geocaching Adventure Lab umožňuje vytvářet veřejné i soukromé dobrodružné hry.

Jaké novinky přináší aplikace Adventure Lab® ?

Herní zážitek bohatý na multimédia – Dobrodružství mohou zahrnovat videa, snímky a text pro každé místo. Očekáváme zpřístupnění dalších funkcí, protože aplikaci Adventure Lab neustále vylepšujeme.

Hledání podle místa – Podívej se na všechny veřejně dostupné hry ve tvém okolí přímo pomocí aplikace. Není třeba QR kódů ani odkazů.

Možnosti lineárního hraní – U tvé hry lze nastavit lineární průběh hry – tedy průchod lokalit v určitém pořadí. Není potřeba? Pak lze jednoduše umožnit hráčům volně hrát a postupovat podle jejich možností.

Prémiové funkce – Adventure Lab® app má pro prémiové členy připravené exkluzivní funkce jako náhled lokality nebo možnost hrát lokality, co jsou na mapě poblíž.

Ověření – chytrý algoritmus umí ověřit, zda hráči jsou skutečně v lokalitě tvé Adventure a mohou tak reálně odpovídat na tvé otázky.

Mezinárodní podpora – Aplikace Adventure Lab® funguje již ve 29 jazycích.

Jak vytvořit moji vlastní Adventure?

Kvalifikace Geocaching Premium hráčů nyní máš příležitost vytvořit svoji vlastní Adventure Lab až s pěti zastávkami. Stačí mít odlovené nejméně dvě cizí Adventure Lab, nemít aktivní kredit na tvorbu a nemít již založenou aktivní Adventure. Splňuješ? Zkus požádat.

Firmy, které chtějí vytvořit zážitkový rekreační nebo marketingový program, se mohou stát našimi partnery.

Co bude dál s aplikací Adventure Lab®?

V budoucnu budeme pokračovat v rozšiřování naší nabídky zajímavých dobrodružství, podpoře úspěšných autorů a taky sami přispějeme k tvorbě poutavých dobrodružství pro naše hráče. Poskytování kvalitních zážitků hráčům je naší prioritou číslo jedna. Brzy do hry přidáme i nové technologie a další možnosti pro hlubší zážitky.

Podívej se prostřednictvím Adventure Lab aplikace, zda ve tvém okolí není nějaké dobrodružství!

Připraven na hru?

Stáhnout oficiální aplikaci Geocaching Adventure Lab® !