Skip to content

Natuurlijk Hoogvliet 5 Traditional Cache

This cache has been archived.

BaJo: Vandaag van de gelegenheid gebruikt gemaakt om het nuttige met het aangename te combineren.
Met een dik pak sneeuw van zo'n 10 cm toch de deur uit om wat onderhoud te verrichten, twee caches te zoeken en nog enkele zaakjes te regelen.
Heerlijk genietende van het uitzicht van de mooie witte winterse wereld en natuurlijk al dollend door de sneeuw als twee kleine kinderen enkele uurtjes buiten doorgebracht.

De cachecontainer (een zogenaamde uitgeholde steen) was door ons zelf niet meer te vinden.
Aangezien de locatie ook meer en meer wordt gebruikt als vuilnisbelt, hebben we besloten deze cache te archiveren.
De hint die in deze cache zat voor de [blue][b]bonus cache te vinden is C = 12.[/b][/blue]

De overige caches van de serie blijven voorlopig wel nog online.
Alle mensen bedankt voor hun bezoek en hun logjes.

More
Hidden : 2/1/2009
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Beschrijving aangepast op: 07 maart 2009.

Neem altijd de recentste uitdraai mee !!!!!

Natuurlijk, Hoogvliet! Waar? Natuurlijk in Hoogvliet. Het groene stadje onder de rook van Rotterdam. Omdat er in Hoogvliet nog geen serie met traditionals was, vonden wij het leuk om deze te realiseren. Voor de mensen die liever een ander soort geocache preferen, is er in en rondom Hoogvliet al genoeg te vinden. Natuurlijk Hoogvliet, een serie traditionals met een hoog natuurlijk karakter.

Deze serie bestaat uit 5 caches en een bonus die je kunt loggen als je alle 5 de cache hebt gevonden. De caches zijn op diverse groene plekken binnen Hoogvliet verstopt.

Deze serie traditionals zijn niet de standaard stop en run traditionals. Om ze te vinden zal je een stukje moeten lopen, goed moeten zoeken en vooral heel voorzichtig moeten zijn met de cachecontainers. Wil je vooral een snel puntje score, dan is deze serie niet voor jou geschikt.

De cachecontainers zijn zeer gevoelig voor geweld. Wees er dus svp voorzichtig mee, zodat de volgende hem ook kan vinden zoals wij hem verstopt hebben.

Update 07 maart 2009: Inmiddels is gebleken dat geocachers (ja, dreuzels vinden de cache niet zomaar) onvoorzichtig omgaan met onze cacheomhulsels. Dus hierbij een laatste, maar dringend verzoek om alleen de dopjes van de canisters af te halen en de rest te laten zitten zoals het bevestigd is!!

Behandel de caches dus met beleid en zorg ervoor dat ze heel blijven zodat de volgende cacher er ook op een normale manier na kan zoeken,

De serie bestaat uit:

GC1M2YQ: Natuurlijk Hoogvliet 1
GC1M2YR: Natuurlijk Hoogvliet 2
GC1M2YT: Natuurlijk Hoogvliet 3
GC1M2YV: Natuurlijk Hoogvliet 4
GC1M2YW: Natuurlijk Hoogvliet 5
GC1MR36Q: Natuurlijk Hoogvliet Bonus

Foto's zijn welkom, maar vermeld in de log of foto a.u.b. geen spoilerinformatie over de cache, anders kan de log worden verwijderd. 

Vergeet niet de hint voor de bonus te noteren.

Additional Hints (Decrypt)

Qennv zr znne rraf bz

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)