Skip to Content

This cache has been archived.

JPAgeo: Tak. Poslední geocoiny jsou rozebrány, je cas udelat poslední tecku za 3. Geopotlachem. Dekujeme všem za úcast a tešíme se na príšte.

More
<

3. Plzenecky geopotlach

A cache by JPAgeo + Ponik & team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 17 March 2007
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Je tady tretí geopotlach s podtitulem Zaostreno na kachnátka aneb Všechno, co jste chteli vedet o geocachingu, ale báli jste se zeptat. Zveme tedy tentokrát predevším cerstvé geocachery, ale samozrejme i všechny ostatní z Plzne a okolí, kterí mají chut si v príjemném prostredí poklábosit o své úchylce :-))

Geohospoda3. Plzenecký geopotlach se bude konat stejne jako minule v první oficiální geohospode Na jízdárne ve Starém Plzenci. Místo už je osvedcené a verím, že pro Plzenáky tech 10 km nebude problém. Mejte prosím na pameti, že kapacita zamluveného sálu je pouze cca 50 míst.

Abychom se mohli v poklidné atmosfére všem venovat, chteli bychom tentokrát geopotlach pojmout komorneji. Nechystáme proto žádný speciální program s casovým rozvrhem. Mel by to být takový návrat ke korenum - když geopotlach - tak opravdu v pohode potlachat - i to je hodne...

A proc Zaostreno na kachnátka?

Od zacátku roku (tedy spíše asi od vánoc :) opet pribylo majitelu GPS a potažmo nových geocacheru. A ne každý mel možnost nechat se "zasvetit" do geocachingu zkušeným kacerem, tak jak to bylo obvyklé, dokud se do GPS-ek nepustil Béda Trávnícek. A z clánku v casopise se nedá naucit, co všechno by správný kacer mel (a nemel) delat...
Proto prijdte na Plzenecký Geopotlach. Poradatelé vám budou celý den k dispozici pro zodpovezení jakýchkoli otázek souvisejících s geocachingem. A verte, že se dozvíte spoustu vecí, na které by vás ani nenapadlo se zeptat.
Každý úcastník eventu s méne než 50-ti nálezy dostane malý dárek. A speciální cena je pripravena pro geocachera, který bude mít v okamžiku príchodu na event nahledáno nejméne.
Ale ne, abyste kvuli tomu zastavili kešování, :) taková bomba to zase nebude. :))

A jeden malý, lehce související inzerát:
Hledá se Dave!

Travel bug Dave byl naposled spatren 12.11.2006 v keši Kolem za sportem. Od té doby o nem není na internetu zmínka. Naposledy mel na sobe bežnou leopardí kožešinu a u sebe mel TB "psí známku".
Je pravdepodobné, že od 25.11.2006 se zdržuje ve spolecnosti neznámého geocachera. Protože Dave od té doby neoznámil rádne svuj pobyt, vyhlásil jeho majitel po pohrešovaném pátrání.
Pokud máte jakoukoli informaci o míste pobytu hledaného TB Dave, sdelte ji prosím e-mailem na adresu jpa@volny.cz nebo osobne poradatelum na nejbližším Geopotlachu.

 Dave nalezen! - UŽ NEVOLEJTE :)
  Skvelé - TB je na svete. Byl nalezen v podstate soubežne se zverejnením listingu. Ale inzerát se mi tak líbí, :)) že ho tady nechám i tak.

K dispozici opet bude logovací pracovište, notebook a projektor pro prípadné prezentace fotek, sw a podobne. K videní bude kompletní sada Czech Wood Geocoin, malá sbírka amerických nickels a bude samozrejme príležitost pro výmenu ruzných geovecí, od TB po GPS. :-) Akce bude probíhat celý den a jiný oficální program než geodiskuse (a jídlo a pití...) není pripraven. Takže záleží jen na vás kdy prijedete a jak dlouho pobudete... A pokud budete chtít opravdu v klidu neco vyrešit, vyhnete se ocekávané "špicce" :) mezi 17. a 19. hodinou.

Organizacní pokyny:
- Stejne jako minule bude po celý den možno vybírat asi z 8-mi jídel v cene kolem 65 Kc. Do logu "Will Attend" prosím napište odhadovaný pocet vámi zkonzumovaných obedu a/nebo vecerí, aby se na nás mohla paní kucharka náležite nachystat. (Nicméne tento log není podmínkou úcasti na eventu, mužete proste i jen tak prijít.)
- Ubytování na fare tentokrát není možné, je bohužel obsazeno. Ale od príšte by mel fungovat pension prímo Na jízdárne.

Na všechny se teší JPAgeo a  Poník & team.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.