Skip to content

Trojmosti Multi-Cache

This cache has been archived.

Aqualung Reviewer: Nulová reakce = archivace listingu keše, je mi líto

Aqualung Reviewer

More
Hidden : 04/17/2007
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


TROJMOSTÍ

Tuto cache sme s Rudikem založili pri cekání na trojkový rozjezd pri presunu z jedné cásti cache LOST – Dharma initiative na další….
Abychom si zkrátili víc než pul hodinu casu, zacali jsme prolézat ruzná místa v okolí trojmostí spojující Cerná pole a Lesnou a objevili perfektní nevyužité skovky hodící se k potrápenícacheru…Jednohlasne jsme rozhodli o zpusobu provedení tétomultinky a doufáme, že se vám bude líbit.

Nejaká ta fakta:

Stavba VMO Lesnická, mosty tvorí novostavba dvou mostu –silnicního a tramvajového, a pod nimi probíhající Velký mestský okruh a související objekty – preložky inženýrských sítí. Stavba byla nárocná na koordinaci prací z duvodu krátkého casu a neprerušeného silnicního provozu. Šírka silnicního mostu je 25,5 m a šikmé rozpetí 2 x 35 m. Šírka tramvajového mostu je 11,5 m a šikmé rozpetí 2 x 35 m. Náklady na výstavbu byly 145 milionu Kc. Doba výstavby byla 23 mesícu. Stavbu provádely ŽS Brno a.s. Výstavba probíhala v období let 1999 až 2001. Mosty byly dokonceny v roce 2001.


Uvodní souradnice ukazují na 1 stage této multicache, zde naleznete indicie pro hledání další stage, tam zas další a další a další.....až se nakonec (snad ve zdraví) dostanete k finálce. Umístení jednotlivých cástí není nebezpecné, ale zvýšená opatrnost je na míste, zvlášte pokud sebou hodláte brát svojegeoratolesti.
K precházení vozovky a kolejište využívejte zásadne podchodu!!! Jsou tam od toho...


Nejlepší zacátek lovení bude nejspíš na zastávce Fugnerova (šaliny 9 a 11) . Odtud byste nemeli nachodit více jak 600m.

Legendy

Additional Hints (No hints available.)