Skip to Content

This cache has been archived.

TrainTour Reviewer: Dalsi mesice uplynuly, zadna reakce ze strany autora, na nabidku adopce se u kese tez nikdo neozval -> archivovano.
Pokud by ses nekdy v budoucnu rozhodl cache obnovit, tak je pripadne mozne ji odarchivovat, pokud bude lokalita stale volna-v tom pripade staci kontaktovat me ci jineho reviewera pres profil - viz http://wiki.geocaching.cz/wiki/Reviewer . Nebo muzes vytvorit novy listing, pokud by se misto ulozeni ci popis kese vice zmenil.

TrainTour, reviewer pro CZ, SK a okoli

More
<

Žehunský rybník

A cache by saman2 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/21/2007
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Žehunský rybník je nejvetší rybník ve Stredoceském kraji a pátý nejvetší v Ceské republice. Je to vubec nejvetší ceský rybník, který leží jinde než v Jihoceském kraji. Jeho rozloha je 321 Ha, leží v nadmorské výšce 204m a dosahuje hloubky 6m. Byl založen v letech 1492-7 na rece Cidline, kterou je rybník napájen. Je soucástí Národní prírodní rezervace Žehunská obora a Žehunský rybník, která je významnou prírodní rezervací vodního rostlinstva a ptactva, zejména racku.

Cache naleznete v blízkosti rybníku, ovšem jelikož ji nelze umístit v prirodni rezervaci tak ji autor musel umístit opodál a tak rybník od místa cache nespatríte. Musíte pro to udelat pár kroku ke brehu.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.