Skip to Content

This cache has been archived.

adp.: TB vyzvednuty, vsichni snad zalogovani.
jeste jednou, diky vsem, a treba zas nekdy nekde!

More
<

Event Certova Stena II

A cache by adp. & asteris & evuse Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 05 October 2007
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Voda Certových proudu již dávno doplynula do Severního more a celou cestu vyprávela príbehy. A tak mnozí slyšeli o odvážných, co v šumavských hvozdech a mokrinách pred hranicári se skrývali, o tech, co hledali poklady na místech, kde nikdy žádné nebyly a o verných ctyrnohých, kterí pro cest pánu svých s lítými šelmami ve výškách bojovali. A jak minul rok, opet voda prinese z Certových proudu nové príbehy. Takové, které dokáže napsat jen život.

Všichni, kdož chtejí zúcastnit se daného setkání, at neváhají a napíší log Will Attend.

Na programu je klasický fádní eventový stereotyp; tj. posezení u ohne ci ve spolecenské místnosti, opékání svaloviny a tukové tkáne vyvolených zvírat, jejich konzumace a pritom hovory znacne zvelicující výkony pri predchozím celodenním lovu pokladu.

 

Event se tentokrát koná ve dnech 5-7.10.2007 v prostorách rekreacního objektu UMCH AV CR v.v.i. v Dolních Jílovcích, který se nachází nekolik set metru od železnicní zastávky Certova Stena na trati Rybník - Lipno nad Vltavou. Ubytovací kapacita zarízení 23 míst na vícelužkových pokojích, cena za noc je 75 Kc pro dospelého, 30 Kc pro díte do 15 let, 45 Kc pro díte 15-18 let, poplatek za psa je 10 Kc/noc a pro otužilce je možnost ubytování ve vlastních stanech pri poplatku 20 Kc/osobu. Objekt je vybaven spolecenskou místností a nekolika kuchynkami s možností prípravy jídla, pokoje jsou vytápeny kamny na tuhá paliva.

 

Na míste je zajišteno vše potrebné pro ranní a vecerní naplnení žaludku potravou i nápoji, polední stravu co kdo si sám uloví/upytlací/sebere na poli/uloupí/pripadne koupí.

 

A jaké to bylo na prvním evente? Nic lepšího než se podívat na ohlasy zúcastnených.

 

Na vaši úcast se teší geomakromolekulární cacheri Asteris, Evuse a adp.

 

The event is scheduled for 5th - 7th of October in Dolni Jilovice, near train station Certova Stena.

The accommodation capacity is limited for 23 people (75 Kc/night); additional camping in tents is possible (20 Kc/night).

If you are going to come, confirm it please by a "Will Attend" log.

 

We are looking forward to see you in Jilovice.

Asteris, Evuse & adp.

 

REGISTRACE NA EVENT Z DUVODU ZNACNE PREKROCENE KAPACITY UKONCENA !!!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.