Skip to content

This cache has been archived.

Autacek: Za návštěvy v cca 11 uplynulých letech všem hledačům díky, bohužel se již nestíhám brodit skrz údržbu. Budiž ji nebe, ke dni 100. založení ČSR lehké.

More
<

RONDO

A cache by Autacek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/27/2007
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


CNW:Counter

[CZE] Keška poblíž haly Rondo v Brne

[ENG] Cache near "Rondo" hall in Brno.

[CZE] Základní kámen haly Rondo byl položen v roce 1972. Celá výstavba probíhala jako nejvetší „Akce Z“ v Brne a byla obtížná nejen z duvodu nedokonalé koordinace dodavatelu, ale i z hlediska technické nárocnosti v daných geologických podmínkách. Stavba je založena na vrstve tekutých písku pomocí ocelových pilot. Halu navrhl legendární brnenský architekt Prof. Ing.arch.Ivan Ruller, CSc, který se stal, mj., v roce 1990 dekanem fakulty architektury VUT Brno a je autorem mnoha dalších významných staveb nejen v tomto meste. Hala samotná byla otevrena oficiálne v roce 1982 pri porádání MS v kuželkách. Od této doby funguje jako víceúcelové zarízení smerované na hokej, konají se zde koncerty, školící semináre, nejruznejší sportovní souteže vc. každorocne velmi oblíbeného motokrosu, lední revue, vystoupení tanecních a baletních souboru a další.

Legendy

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.