Skip to Content

This cache has been archived.

chipoliny: Tak je cas odeslat event do archivu. Ješte jednou díky všem úcastníkum a treba zas nekdy u jiné akce...

More
<

Hasicska cache

A cache by chipoliny Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 14 September 2007
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 

 

Na uvedených souradnicích cache nehledejte. V techto místech je Krajské operacní a informacní stredisko (KOPIS) Hasicského záchranného sboru Ceské republiky a také dispecink linky 112. Práve sem se dovoláte, když vytocíte v Jihomoravském kraji císlo 150, resp. 112.

 

"Slibuji, že budu chránit životy a zdraví obyvatel a majetek pred požáry a jinými mimorádnými událostmi, a to i s nasazením vlastního života. Pri plnení svých povinností se budu rídit Ústavou, zákony a dalšími právními predpisy, dusledne plnit rozkazy a pokyny svých nadrízených a pri svém jednání budu mít na zreteli obecný zájem."

 

Tak zní prísaha príslušníku Hasicského záchranného sboru Ceské republiky. Jejich práce je pro ne casto koníckem a posláním. Dukazem toho je, že velké množství hasicu z povolání je soucasne dobrovolnými hasici ve svých obcích. Proto tuto cache venujeme všem tem, kterí slouží v radách hasicu a památce na ty, kterí ve službe svuj život položili.

Chceme Vám tímto zpusobem priblížit práci hasicu. Pravdou ale zustává, že dokud se nenavléknete do trívrstvého zásahového obleku, nenasadíte dýchací prístroj a nezacnete pracovat ve sto stupních, jen težko si to dovedete predstavit. Umožníme Vám nahlédnout trochu do problematiky požární ochrany, abyste poznali, že pro hasice je nezbytná jak dobrá fyzická kondice, tak i teoretická príprava.

Vašim cílem bude najít  Hasicskou cache, která bude po eventu publikována jako samostatná multicache. Jeden z úcastníku eventu si tedy bude moci pripsat FTF. Zájemci at se prosím prihlásí formou "Will Attend". Podmínkou k úcasti na eventu je:

  • volný vecer a následne den (spíš jen dopoledne) v termínu 14.-15.9. 2007.  (pátek-sobota)
  • dopravní prostredek (není nezbytne nutný, stací i taxi:-D )
  • mobilní telefon

Prihlášky se nebudou posuzovat jinak než podle poradí, ve kterém prišly. Z kapacitních duvodu jsme se rozhodli pro prvních 15 kešeru. Ostatní budou moci absolvovat cache po jejím publikování.

Event se bude od pátrání po multicache lišit predevším, tzv. nocním výjezdem. Tak jako hasici, budou muset úcastníci eventu být danou noc v pohotovosti a cekat na pokyn (skrz mobil) operacního dustojníka k výjezdu. Snad jen s tím rozdílem, že nebudou muset vyjet ze "stanice" do 2 minut a nepujde jim o život, i když, kdo ví :-)

Prihlášeným zpetne rozešleme podrobnejší informace o dalším postupu. Prosím prihlašujte se pouze pokud jste si jistí, že splnujete všechny tri výše uvedené podmínky. A ješte poznámka: celý event se odehrává v Brne a to po celém meste. Už z toho duvodu doporucujeme vlastní dopravu.

A malá perlicka na záver. Setkání úcastníku eventu probehne 15.9. v rámci predstavení výcviku hasicu. Max. pocet úcastníku (viz. výše) pro tuto "exkurzi" by bylo dobré dodržet. O konkrétním case a míste (bude nedaleko od finálovky) budou úcastníci vcas informováni.

Prosím pozor. Cache je vetších rozmeru (cca 10,5l), proto vymenujte radeji vetší predmety. Obsahy kindervajícek by zrejme dost nevynikly:-)

Obsah cache pri založení:

    TB Fire car (založen u príležitosti této cache)

    hasicská motanice

    hasicské omalovánky, vystrihovánky, nálepka

    hasicské pexeso

    hasicská knížka pro deti

    ...

 

    

 

 

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.