Skip to Content

This cache has been archived.

I+B+M+H: Tak to máme konecne komplet. Všichni zalogováni, TB a GC vyzvednuty, nic se neztratilo, paráda...
S potešením mužeme konstatovat, že testem prošli všichni (i když jsme Groundspeaku nekteré z odpovedí radeji taktne zamlceli...), takže nemusíme nikomu na rok odebírat GPSku a vítez testu Geo.Benedikt@CZ se díky svým znalostem stal horkým kandidátem na prvního moravského reviewera...
Teší nás, že se vám event líbil a nestane-li se neco neocekávaného, tak se s vámi tešíme, tentokrát v sobotu 27. prosince 2008, zase na videnou...
Ivo a tým

More
<

2.Hranický GeoSilvestr

A cache by I+B+M+H Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 28 December 2007
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zveme veškeré ceské i slovenské geokacerstvo na slavnostní ukoncení georoku 2007 do Hranic. Stejne jako v lonském roce se GeoSilvestr uskutecní poslední pátek v roce, to je 28. prosince 2007 od 17 hodin. Dejištem rozloucení se starým a privítání nového georoku bude opet restaurace Aragonit v Teplicích nad Becvou.

GeoSilvestrovský program bude podobný jako ten lonský, to znamená, že se v 18 hodin pomocí speciálního stroje casu nejdríve presuneme o pár dní zpet a prožijeme si atmosféru GeoVánoc, potom se preneseme o týden vpred do vecera 31. prosince, kdy oslavíme nefalšovaného GeoSilvestra a vstup do roku 2007 s prípitkem a ohnostrojem. Pro geolabužníky a lovce FTF bude opet pripraven novorocní odlov nove založené keše se zajímavými cenami od sponzora a pro všechny snad i nejaké to prekvapení. Zpet do reálného casu se presuneme s úderem pulnoci z pátku na sobotu, kdy bude GeoSilvestr ukoncen.

Restauraci Aragonit budeme mít znovu jen pro sebe. Majitelé nám prislíbili, že prinesou stoly i do prední cásti pred „pódium“, aby se úcastníci sedící vlevo od pódia necítili odstrcení. Díky tomu se zvýší kapacita restaurace, presto je ale pocet úcastníku omezen na 80. Je proto nutné se vcas prihlásit formou „Will Attend“ a to nejpozdeji do 15. prosince 2007. Nezapomente pripsat pocet clenu (kusu), kterí na akci dorazí, s rozlišením deti – dospelí. Hlavní sál, kde bude akce probíhat je nekurácký, nikotinoví závisláci mohou odbíhat do zadního salonku.

Chcete-li se aktivne zúcastnit GeoVánoc, prineste s sebou úhledne zabalený Geodárek, všechny dárky budou slosovány, tzn, že kolik jich prinesete, tolik jich také dostanete. Chcete-li obdarovat konkrétní osobu, dárek zretelne oznacte jejím jménem (nickem).
Krome dobré nálady a navigacního prístroje si dovezte i spolehlivou baterku a nejakou tu rachejtli na ohnostroj.


Doprava na místo
A jak se do Aragonitu dostanete? Ridicum snad nemusíme trasu vysvetlovat. Stací se držet ukazatelu na Teplice n. Becvou, jet porád do kopce a šipka vás navede. Ostatním, kterí do Hranic dorazí autobusem, vlakem, lodí, ci letadlem (letište tu máme) doporucujeme cestu do Teplic autobusem MHD a to bud z autobusového stanovište (N49°33.805, E 017°44.428) nebo pokud budete ješte lovit ve meste, tak ze zastávky Motošín (N 49°32.769, E 017°43.920). Pojedete linkou c. 2 visit link a v Teplicích vystoupíte na zastávce Moravan od níž to je na místo urcení necelých sto metru. Jinak vlakem je taky možné dojet až do stanice Teplice n. B. a odtud si udelat asi dvacetiminutovou procházku láznemi.

Prípadné dotazy rádi zodpovíme. Pokud se chcete dovedet neco víc o lonském 1.Hranickém GeoSilvestru, prípadne si prohlídnout fotky úcastníku, podívejte se SEM. Tešíme se na vás!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.