Skip to Content

<

Ostrov chobotnic

A cache by Stonozka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/27/2007
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Ostrov chobotnic

Kdo by nechtel mít ostrovní keš? Já teda rozhodne ano. Ale když se tak rozhlížím treba po vodní nádrži, kde zrovna lovím, je mi jasné, že opravdové ostrovy budou už rozebrány. A tak si ríkám, že se spokojím s poloostrovem, který se treba jen na krátkou dobu ostrovem stane. Ale spokojit se budete muset i vy .

Tuto keš lze totiž logovat pouze ve dnech ( a samozrejme i nocích ), kdy bude opravdu na ostrove. T.j. všude dokola souvislá hladina vody.

To znamená, když není na ostrove, jako by tam nebyla . A zrovna mi padl do oka tento. Je nem docela hodne tech chobotnic, které už dlouho obdivuji. Velice se mi líbí, protože jsou to takoví nemí poslové z minulosti. Pahýly stromu, kterí tady neme protestují, že byli urezáni a zaplaveni. Navíc postupem casu jich ubývá a za pár desítek let tu už nebudou žádné. Takže dokud tu jsou, ráda bych podle nich pojmenovala geo-ostrov.

Ostruvek je to docela malý, ale rekla bych, že hustotou PET lahví se radí mezi nejpetnatejsi ostrovy EU. Výhodou, ale je, ze tak maly ostruvek se da obejit a po tech ulicnicich, co si tu rozdelavaji ohnicky a kouri cigarety, uklidit. Coz jsem taky udelala. Byla toho celá brašna. Abyste mi zase napripisovali nejak moc velké zásluhy. Proste už me tak bolely paže, že každá jiná cinnost než pádlování, byla vítaným rozptýlením. Jo, a dva ulicniky Toma a Hucka, jsem zacarovala a schovala do kese.

A když už je to mysterka, tak ani souradnice nevedou prímo ke skrýši. Na tak malém ostruvku udelám chybu a nekdo se mi tu utopí . Ukazují priblizne na místo, kudy asi budete pricházet, budete-li brodit. Skrys ti pomuze najit pohled do tvari na ostrove pritomnych kamenu - viz prilozeny obrazek.

V okamziku zalozeni je situace takova, jak ukazuje uvodni obrazek. Je videt, ze casu pro FTF zbyva dost a dost, protoze voda musi zatopit celou tu uzkou siji, ktera je videt pri levem okraji uprostred. Takze at nam voda stoupa ... !
 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

216 Logged Visits

Found it 176     Didn't find it 14     Write note 22     Temporarily Disable Listing 1     Enable Listing 1     Publish Listing 1     Owner Maintenance 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 66 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.