Skip to Content

This cache has been archived.

DOBRODRUH.cz: A je archivovaná :)

More
<

Novorocní GeoSquash event

A cache by pe3cek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 12 January 2008
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

První GeoSquash v Ostrave

Furt do me nekterí nejmenovaní cachisti ryli at usporádam event, až jsem teda podlehl a tu to je.
Je mi jasné, že po Vánocích budete leniví, tak jsem to pojal i jako sportovní prupravu na caching do nového roku.

Co budeme delat
No co. Popíjet (je tam toho spousta i cepovaný Radek a pro baby míchané drinky), klábosit a HLAVNE mužeme si zahrát squash (platí to i pro ty, co to nikdy nedrželi v ruce), ricochet, ping-pong a fotbálky.
Jídlo se tam nevede, ale dá se bez problému objednat pizza.Veškeré hraní, pujcovné raket atd. je v rámci tohoto eventu ZADARMO!

Datum a cas
12.1.2008 - od 14.00 do ... podle toho jak se vám bude chtít. Pokud se vám nebude chtít domu, nebo nebudete moct dojít, je možnost vzít si sebou karimatku a spacák a prespat prímo v prostorách.


Místo
SQUASH.SMS.CZ
(budova Avíza)
Slavíkova 6142
708 00    Ostrava-Poruba
 


Jak se k nám dostat?
Pojedete od centra smer Opava (po Opavské) a na križovatce u Slovanu (tram zast. 17.listopadu) zahnete vpravo. Po pravé ruce máte hornické ucilište a hned první ulicí zase doprava (pred žlutou mycí linkou). Pojedete rovne a po levé ruce je vysoký cerný vežák (Cerná perla) a za ním je nižší cerná budova Avízo. Zde zaparkujte na parkovišti po pravé strane budovy a vejdete prímo do budovy. V prvním patre této budovy se na vás bude tešit náš príjemný personál a my co tu už trefíme :).

Upozornení: Prosím ty, co budou vedet, že dorazí at hodí note "Will attend" a napíšou kolik se dostaví. Areál je sice prostorný, ale není zase úplne nafukovací.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.