Skip to Content

This cache has been archived.

adreb: Takže archivujeme...

More
<

Potkali se u Kolína

A cache by Madlenka a Berda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 15 February 2008
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Potkali se u Kolína...

...aneb ty vaše hry jsou pekne vypecené!

(aneb první diskriminacní event)


Co takhle malý eventík v Kolíne? Pocet krabiceklacných kaceru v oblasti se zvyšuje, jak tak pozoruju, tak proc se nepoznat? Proto prijdte pobejt na první, zatím malý, kolínský eventík. Kam? Do restaurace Na Bezovce. Kdy? V pátek 15. února od 19:00. Máme rezervovaný nekurácký salónek pro zhruba tricet lidí. K pití vám místní obsluha nabídne pivo i nealko a k jídlu cokoli, co najdete v menu. Co vás ceká? Ceká vás seznámení s kacery z okolí, pokec o odlovených ci neodlovených keškách (že bych pripravil nejaký ten hintík k prvnímu Kacerovu snu? Možná...), malé, možná i adrenalinové a trochu premýšlecí prekvapení a pak cesta domu s hlavou plnou (doufejme) pekných zážitku a ráno s hlavou plnou (nedoufejme) horlive bušících permoníku nadopovaných vecer nacerpanými výkaly kvasinek. A možná, možná prijde i... Ne, dobre, tak kouzelníka tentokrát vynecháme. Jak se prihlásit? To je jednoduché-pripište k téhle kešce log "Will attend". Do logu pripište, kolik vás prijde!

PS: A proc trojková obtížnost? To nekterí pocítí pri odchodu a ridici jiste už po príjezdu, kdy budou usrkávat svoji limonádu, zatímco ostatní si budou v poklidu pritukávat pullitry... :)

Momentální stav zaplnení (15.2., 14:59): 24 lidí z 30.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.