Skip to Content

This cache has been archived.

eyelet: koncí

More
<

Riddle for children

A cache by eyelet Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/21/2008
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Cache na úvodních souradnicích samozrejme nehledejte!


Mysterka i keš vznikla zejména pro deti kešujících rodicu, ale rádi privítáme i dospeláky :-). K souradnicím se snadno proluštíte odpovezením na níže uvedené otázky a výpoctem jednoduchého vzorecku. Keš obsahuje dva logbooky. Jeden pro detské luštitele a nálezce a jeden pro dospeláky.Na obrázku je hrdina známé trilogie pro deti, kterou napsal Nikolaj Nosov. Náš hrdina zde vypráví své sny kamarádce Knoflence. Pocet písmen hrdinova jména v prvním páde = A


Na obrázku je kure ze známého vecernícku. Pocet písmen jeho jména v prvním páde = BNa obrázku je opet známá postavicka z vecernícku. Pocet písmen jména v prvním páde = CNa obrázku je rodina loupežníka Rumcajse. Pocet písmen jména jeho synka v prvním páde = DPocet písmen jména maxipsa na obrázku v prvním páde = ENa obrázku jsou další postavicky z vecernícku. Pocet písmen jména holcicky v prvním páde = F. Pocet písmen jména pejska = GTed už jen trochu pocítaní a hurá pro poklad.Tem nejmenším s tím rodice urcite pomužou :-)

50°0F.F(A+1)(B-D)

015°4(C-E).G(B-F)(A-5)

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.