Skip to Content

This cache has been archived.

Mdennah: Konecšmitec

More
<

Hanacke uklizeni

A cache by Mdennah & spol. Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 05 April 2008
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Milí cacheri, cacherky, cachercata z Moravy i z dálky, ráda bych vás pozvala na historicky první CITOevent na Hané. Seberte odvahu, decka i mudlovské známé, co se práce nebojí a prijedte.Toto budiž provizorní listing, který se bude nadále doplnovat o další aktualitky. Kdo se prihlásí skrz Will Attend, necht se den pred samotným eventem prihlásí na GC.com a pocte si :-)Ráda bych se predem omluvila za zmatky. Dala jsem se do organizace i když nejsem organizacni typ. Budiz mi odpusteno, ze to delám z dobrého srdce a hlavne pro PRÍRODU :-)Nastestí mám kolem sebe dostatek geoprátel, kterí prislíbili pomoc v nouzi nejvetsí.Vyvoleným a nejdražším byla spoluorganizace naordinována príkazem.
CTETE, VYSKYTLY SE ZMENY!!

kdy:

5. dubna 2008, predpokládané oficiální zahájení v 11:12 SEC, ale radeji prijedte o trochu drív ;-)

kudy kam:

prímo za šipkou na uvedené souradnice k mestu Prerovu. Až uvidíte mamutátko, zaparkujte svuj vuz a zvolejte: "Hola hoj, jsem tu!"

kym cim:

Pokud nevlastnite vuz, ani povoz, nejlepe udelate dojedete-li na vlakové nádraží v Prerove, v jehož blízkosti vyhledáte autobusové nádraží a nástupište pro linku 1 kterou se v 10:47 vydáte k zastávce Predmostí, škola a tady také vystoupíte. Dál budete muset špacírem po asfaltce stále mírne do kopce (za šipkou). Je to asi 1,5 km. Treba kolem vás pojede lépe zaopatrený cacher a kousek vás popoveze ;-) (Informace jsou získané z idosu a tak osobne nezarucuji jejich správnost)

co a jak:

Tem, kterí mají na seznamu ulovených cache i GC14DMG U Mamuta, nemusím povídat. Ostatním reknu jen to, že se jedná o místo tisíckrát jmenované v ucebnicích dejepisu díky puvodním obyvatelum Homo Predmostensis, které je nyní díky dnešním obyvatelum Homo Sapiens Sapiens zuboženo a tak si naši pozornost a trochu toho casu zaslouží. Nekterí si povšimli logu, ve kterém se zminuji o tom, že to už u Mamuta záhadne nevypadá tak hrozne, jak to vypadalo na zacátku tohoto roku. CITO ale nerušíme, ani nestehujeme :-)
Hlavní náplní naší práce bude samozrejme uklid neporádku. Budeme trídit Petky zvlášt, lednicky zvlášt a zbytek zvlášt.

s sebou:

  • hlavne porádné boty a rukavice a oblecení podle vašeho nejsvedomitejšího svedomí (stupen neporádku v okolí Mamuta bych klasifikovala jako neuveritelný, nebudeme sbírat jen papírky po zemi, ale nosit kola z kroví, a tak se podle toho vybavte, at se nezraníte)edit: Jak ríkám, úplne neuveritelné to není, lec pár lednicek v kroví opadál prece jen zustalo. Ochranné pomucky nepodcenujte.
  • vlastní igelitové pytle ani vlastní kontejner na odpadky neberte, paní Machalová z Odboru životního prostredí je moc hodná a kontejner nám zarizuje. Pytle pak príjdou z Odboru záhad. Nejaké pracovní náciní (hrábe a lopatky) vemu já a možná i Zmarvin. K dispozici bude i mini umývárka na ruce (od Zmarvina)
  • svacinku :-) Zmarvin prý veme plynový varic na uvarení kance, nebo caje (Swenney umí varit i pivo!)
  • deti (no jako ekologická výchova je dobrá, ale mamky a tatkové - zvažte to, já doporucuji brát deti od 12 let) edit: Deti vemte a ctete níže novou strategii...
  • hafáky NE!! Nechci nikomu bránit, ale budeme blízko silnice a taky hrozí nebezpecí, že by pejsánci neco spapali, nebo šlápli na hrebícek...

NOVÁ STRATEGIE:
Príchozí cachery, cacherky a cachercata rozdelíme do trí skupin. Jednu budou tvorit silní muži, co zustanou u Mamuta a postarají se o vetší neporádek. Další dve skupiny mužou být složeny ze slabších kousku, jelikož popadnou pytlíky a vydají se po jednom, ci druhém rameni naucné stezky do Predmostí a budou sbírat, co jim pod ruku príjde. Obe dve cesty jsou dlouhé zhruba 2,5 km. Další podrobnosti až na míste.

a dál?

Co bude dál, to se uvidí. Po dobre vykonané práci musí následovat zábava (pravdepodobne zamluvíme nejakou peknou prerovskou hospudku, bude-li pekne, upeceme špekácek a porozprávíme...) Treba príjde na svet i zbrusu nová keška. Nechte se prekvapit, prihlašujte se ve velkém a tešte se!

Prihlašujte se skrz will attend a udejte pocet, v kolika váš tým dorazí.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

129 Logged Visits

Found it 6     Write note 45     Archive 1     Will Attend 44     Attended 32     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 23 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.