Skip to Content

This cache has been archived.

JPAgeo: Tak, poslední TB je odlogován - je cas event archivovat. Ješte jednou dekuji všem za úcast a shovívavé logy.[:)]

More
<

5. Plzenecky geopotlach

A cache by JPAgeo + Ponik &team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 05 April 2008
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Je tady pátý Plzenecký geopotlach. Zveme tedy tentokrát predevším cerstvé geocachery, ale samozrejme i všechny ostatní z Plzne a okolí, kterí mají chut si v príjemném prostredí poklábosit o své úchylce :-))
Akce probehne v sobotu 5.4.2007 od 11-ti dopoledne do 10-ti vecer.

GeohospodaPOZOR ZMENA!

5. Plzenecký geopotlach nebude v Plzenci, ale v Cernicích v Restauraci Lidový dum. Konec bude o hodinu drív a jídla budou o prílohu dražší. Místo konání je dostupné MHD - restaurace Lidový dum je asi 200 m od konecné trolejbusu c.13. Parkování geovozidel je možné ve dvore za restaurací. Kapacita zamluvených prostor je dostatecná.

Omlouváme se všem za tuto zmenu na poslední chvíli. Je to proto, že restaurace Na jízdárne byla dána do pronájmu a rekonstruuje se. A paní majitelka o tom zrejme do vcerejška (do nedele) nevedela...
Jinak všechno platí beze zmen - tedy neváhejte a prijdte. Veríme, že nám v Cernicích bude stejne dobre jako v Plzenci.

Pro každý zalogovaný tým je pripraven speciální CWG - 5. Plzenecký geopotlach.

Abychom se mohli v poklidné atmosfére všem venovat, chteli bychom tentokrát geopotlach pojmout komorneji. Nechystáme proto žádný speciální program s casovým rozvrhem. Mel by to být takový návrat ke korenum - když geopotlach - tak opravdu v pohode potlachat - i to je hodne...

Protože stále pribývá nových geocacheru, chteli bychom toto setkání venovat hlavne jim. Ne každý mel možnost nechat se "zasvetit" do geocachingu zkušeným kacerem, tak jak to bylo dríve obvyklé, a z clánku v casopise se nedá naucit, co všechno by správný geocacher mel (a nemel) delat...
Proto prijdte na Plzenecký Geopotlach. Poradatelé vám budou celý den k dispozici pro zodpovezení jakýchkoli otázek souvisejících s geocachingem. A verte, že se dozvíte spoustu vecí, na které by vás ani nenapadlo se zeptat :-)

K dispozici opet bude logovací pracovište, notebook a projektor pro prípadné prezentace fotek, sw a podobne. K videní bude kompletní sada Czech Wood Geocoin, malá sbírka amerických nickels a bude samozrejme príležitost pro výmenu ruzných geovecí, od TB po GPS. :-) Akce bude probíhat celý den a jiný oficální program než geodiskuse (a jídlo a pití...) není pripraven. Takže záleží jen na vás kdy prijedete a jak dlouho pobudete... A pokud budete chtít opravdu v klidu neco vyrešit, vyhnete se ocekávané "špicce" :) mezi 17. a 19. hodinou.

Organizacní pokyny:
Po celý den bude možno vybírat z minutkového jídelnícku s prumernou cenou jídla kolem 65 Kc + príloha. Do logu "Will Attend" prosím napište odhadovaný pocet vámi zkonzumovaných obedu a/nebo vecerí. (Nicméne tento log není podmínkou úcasti na eventu, mužete proste i jen tak prijít :-)

Na všechny se teší JPAgeo a  Poník & team.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

114 Logged Visits

Write note 14     Archive 1     Will Attend 40     Attended 57     Publish Listing 1     Update Coordinates 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 11 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.