Skip to Content

This cache has been archived.

guho: Sice jsem mel obavy jak tato akce dopadne, ale nakonec se vydarila. Jsem rád, že se náš sešlo tak akorát. Trochu se sice desím kde jsou TB a GC, které jsou stále na tomto eventu.[?] Presto stále verím, že ten kdo je odnesl, tak je ješte zaloguje.

Na záver všem dekuji za pomoc a príjmene strávený den s vámi.

More
<

CITO v Trebici

A cache by guho Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 19 April 2008
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


English version.

[CZ:] CITO Event v Trebíci

Sraz bude v sobotu 19. 4. 2008 v 10:00 v blízkosti ústí potoka do reky Jihlavy (viz souradnice).

Letošní mezinárodní CITO Event bude 19. až 20. 4. 2008. Pri této príležitosti jsme se rozhodli usporádat CITO Event v Trebíci. V rámci tohoto eventu plánujeme vycištení koryta potoku – budeme postupovat od jeho ústí do reky Jihlavy smerem proti proudu až pod Billu, pokud nám to pujde dobre, tak se mužeme pustit i do cištení úseku mezi rybníkem Barák a U Suchých – to uvidíme na míste. Na akci máme pripraveny pytle, které pak shromáždíme na nekolika místech (odkud zarídí odvoz naše mesto).

Co s sebou?

  • Holínky,
  • rukavice,
  • hrábe mebo nejaký bodec na napichování odpadu,
  • svacinu,
  • a dobrou náladu.

Vaši úcast prosím potvrdte co nejdríve pomocí "Will Attend" Logu a uvedte kolik Vás prijde.

Po skoncení akce plánujeme posezení v jedné z místních hospudek. Zatím nemáme jasno v tom, zda zájemci o následující posezení v hospudce budou mít nejprve rozchod a v hospudce se sejdeme treba až v 18:00 (abyste meli dostatek casu lov místních cache) nebo pujdeme do hospody rovnou po skoncení úklidu. Jednu z techto variant upresníme bud v listingu pred vlastní akcí nebo se spolecne domluvíme až behem eventu. Budu Vám vdecný, když do "Will Attend" Logu pridáte Vámi preferovanou možnost. Prípadným zájemcum o levné ubytování v Trebíci doporucuji TRAVELLERS HOSTEL (waypoint "U DUBU"). Samozrejme, že je možnost se ubytovat i v nekterém z místních hotelu, pokud máte zájem, tak me kontaktujte a já Vám pošlu nejaký tip.

Tešíme se na setkání s Vámi na CITO Eventu
Guho Team

Poznámka: Na místo srazu prosím nevjíždejte autem – není tam místo k zaparkování.

Poznámka pro lovce GMS FINAL: fotky z eventu mužete použít v logu k finální skrýši.

Aktualizace 2. 4. 2008:

Upresnuji, že koryto potoka je vybudováno z kamenu (tzn. na bláto skoro nenarazíte). V soucasné dobe dosahuje hladiny vody na vetšine míst pouze pár centimetru (maximální výška hladiny nedosahuje ani 10 cm). Plánuji, že cást z nás vycistí koryto a cást nekterá verejná prostraství v okolí – tzn. pokud nemáte holínky, tak klidne prijdte taky. Ješte mám vyhlídnuté jedno místo na úklid, ale to bychom navštívili pouze v prípade, že se nás sejde hodne (resp. by došlo k rozdelení – ale to až podle toho kolik se nás sejde).

Máme zamluvenou cást hospody U DUBU (viz waypoint "U DUBU") od 18:00 (do hospudky samozrejme mužete(me) prijít dríve – viz výš). Sice predpokládám, že je to jasné, ale presto si to neopustím: návšteva hospody v podstate nemá vazbu na vlastní CITO event – tzn. návštevu hospody bez predchozí úcasti na vlastním úklidu nelze logovat jako "Attended" log (pokud se toto bude nekoho z Vás týkat, tak prosím použijte "Write note" - dekuji).

Aktualizace 13. 4. 2008:

Naplnené pytle nebudeme dávat do kontejneru (jak bylo uvedeno v puvodním listingu), ale shromáždíme je na nekolika vhodných místech, odkud je pak mesto odveze. Vzhledem k tomu, že se obávám, že v koryte potoka pro nás není dostatek odpadku, tak z místa srazu povedou dve trasy – jedna korytem a druhá pres hrádek (49°13.050'N, 15°52.980'E další body upresním v listingu nebo v sobotu na míste).

Taktéž jsem vyhlídnul místo na novou cache. Po provedení úklidu bude vyhlášen FTF hunt. Kdo už me zná, tak jiste tuší, že to bude mysterka. Protože se obávám, že by taky FTF nemuselo vubec padnout, tak její cást jsem již zverejnil. Zbytek mysterky (ten nejduležitejší ) Vám sdelím až po skoncení úklidu.

Aktualizace 17. 4. 2008:

Prestože jsem to již naznacil 13. 4., tak ješte dnes to upresním. Na míste srazu se rozdelíme na dve skupiny. Jedna skupina to vezme potokem a po brehu (pujdeme ulicí Zdislavina a Cyrilova a pak dále proti produ). Druhá skupina to vezme pres Hrádek a sejdeme se u rybníku Baba – pridal jsem body, po kterých by približne mela tato skupina jít: HRADEK – BABA - SRAZ2. Ocekávám, že nekde mezi bodem SRAZ2 a FINAL se obe skupiny opet spojí. Ukoncení CITO plánuji nekde v oblasti waypointu FINAL.

Pokud nestihnete prijít vcas, tak bežte proti produ potoka a urcite narazíte na skupinu, která pujde potokem – tam se domluvíme, ke které skupine se pridáte. Pokud budete nekde bloudit, tak zavolejte na tel. císlo 721 820 556 – moje žena se Vám pokusí poradit nebo mi Vás predá, když bude nekde v blízkosti.

Doplnuji, že v restauraci je dostupný internet pres wifi. Restauraci jsem zamluvil od 18, protože predpokládám, že casu na lov místních skrýší bude dost a pokud ne, tak prijdete o neco pozdeji – snad tam nebudu sám.

V pátek sice pujdu nekteré cásti ješte jednou omrknout, ale již nepredpokládám, že bych nejak menil listing.

Ješte doplnuji, že v restauraci U Dubu je dostupný internet pres wifi. Restauraci jsem zamluvil od 18, protože predpokládám, že casu na lov místních skrýší bude dost a pokud ne, tak prijdete o neco pozdeji – snad tam nebudu sám.

Pokud jste se pripravovali na lov místních mysterek, tak Vás upozornuji, že "Železnicní" (GC19HJG) zmizela a byla obnovena, kdo ji chce v sobotu odlovit, tak si prosím stáhnete aktuální listing.

Poslední aktualizace - 19. 4. 2008:

Tímto ješte jednou dekujeme všem zúcastneným za úklid údolí a Hrádku. Pridávám záverecnou skupinovou fotografii.

Skupinové foto
Kdo je kdo?

[EN:] CITO Event in Trebic

You can come a help us clean our town during CITO Event. We'll meet at the coordinates on the top at 10:00 am. We will clean local stream. Please add information that you do not understand Czech to your "Will Attend" Log – we will add an information in English. You can visit TRAVELLERS HOSTEL (waypoint "U DUBU") if you are looking for a cheap accommodation. There are some other hotels in Trebic – feel free to contact me for help you to book the hostel or a hotel.

[CNW:Counter]

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.