Skip to content

Zahada Blair witch Wherigo Cache

This cache has been archived.

Sutech: Archivace

More
Hidden : 04/02/2008
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size:  micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Legendy

Záhada Blair Witch

V ríjnu 1994 zmizeli v lesích poblíž Burkittsvillu v Marylandu 3 studenti pri natácení dokumentu.
O rok pozdeji byly nalezeny jejich záznamy...

Vítejte u wherigo cache Záhada Blair Witch.
Tato hra není pro každého, pokud nepatríte mezi fanoušku tohoto žánru (mimochodem, nejde o horor, spíše o mysteriózní thriller ), nemusí se vám zpracování líbit!!!.
Jak již napovídá název, celá hra byla vytvorena na motivy kultovního filmu stejného jména. Co to konkrétne znamená? Znamená to to, že ji sice mužete dohrát bez toho, aniž byste film kdy shlédli, ale VELICE DURAZNE VÁM DOPORUCUJI SI HO NEKDE PUJCIT, CI SE K NEMU DOSTAT JINOU CESTOU A TESNE PRED HROU SE NA NEJ PODÍVAT (nejlépe ješte s ceským dabingem). A to i v prípade, že jste ho nekdy dávno videli. Bez toho nepochopíte souvislosti a atmosféra hry tak vyšumí do ztracena...

RADY, POSTREHY A POZNÁMKY KE HRE, DULEŽITÉ!!!!

Protože už nekolik hrácu hru dohrálo, prínáším vám nekolik postrehu, které jsou velmi duležité pro dohrání hry:
 1. Cartridge je již zcela odladená, chyby, se kterými se mužete prípadne setkat, nejsou chybami, které bych mohl já napravit, jde o špatné naprogramování builderu a playeru ze strany Groundspeaku a o nekvalitní firmwary predevším Colorada a Oregona.
  Z logu predchozích hrácu napr. vím, že Oregon pri hre obcas zamrzává a i když zobrazuje, že jste v zóne ZDE, ne vždy spustí akci, která je naprogramovaná. Když tedy nic nefunguje, zkuste úplne odejít ze zóny a opet se do ní vrátit, prípade prístroj vypnout a zapnout.
  Dále opakuji zlaté heslo, které vyrkl Vladimír Iljic Wherigin: UKLÁDAT, UKLÁDAT, UKLÁDAT!!! a to nejlépe po splnení všech úkolu v zóne, kdy jste navigováni k následující.
 2. Vetšina (ceských?) wherigo je delaná velice virtuálne, a tak mají mnozí hráci v této hre problémy se zvládnutím nekolika zón.
  Pamatujte tedy, že tato hra je VELMI SPJATA S PROSTREDÍM, proto když vám nekterá z postav rekne: Jdi támhle na ten kopec... nebo Bež co nejrychleji a co nejdál odsud..., tak vy musíte "jít na ten kopec" nebo "bežet co nejrychleji a co nejdál", ne stát na míste a divit se, proc to nefunguje! .
 3. Ve hre jsou predevším 2 problematické zóny:
  1. Labyrint - na Coloradu a Oregonu je velmi obtížné jej kvuli výše zmíneným chybám v firmwarech techto prístroju projít. Proto jsem se rozhodl, že tato zóna bude docasne nepovinná, než vymyslím, jak ji upravit, aby fungovala bezproblémove. Hra vám tedy poskytne možnost zónu preskocit. Nicméne i když se rozhodnete ji hrát a nepujde vám to, není treba se bát, je v ní zabudovaná pojistka, která vám po nejakém tom zkoušení dovolí pokracovat ve hre .
  2. Jedna zóna, kterou nebudu jmenovat, a se kterou má pro me z nepochopitelného duvodu hodne lidí problém netechnického rázu. REŠENÍ JE JEDNODUCHÉ, PRECTETE SI PORÁDNE, CO VÁM POSTAVA RÍKÁ (VIZ BOD 2 )
 4. V ŽÁDNÉM PRÍPADE NEHRAJTE TUTO HRU, DOKUD NEBUDETE MÍT ZA SEBOU NEKTEROU Z JEDNODUŠŠÍCH WHERIGO VHODNÝCH NA SEZNÁMENÍ SE SE VŠEMI FUNKCEMI. Vhodné jsou napr. Petrínská Wherigovka ci Za pražskými vodníky.
Pres všechno, co jsem tu psal, se muže stát, že budete mít odlišný problém, nebojte se me tedy kontaktovat, nejlépe mailem, což ulehcí komunikaci, rád pomohu a uvítám i vaše konstruktivní pripomínky

Terén
obtížnost terénu se v prubehu rocních období mení, nejtežší je v léte a na podzim, nejlehcí v zime, doporucuji vám tedy podívat se na atributy a prizpusobit jim své oblecení
atribut Doporuceno v noci velice zvyšuje obtížnost, zvažte tedy, zda pro vás nebude jednodušší jít za svetla

PROSBA: PROSÍM, ABYSTE DO SVÉHO "FOUND IT" LOGU NAPSALI, CO BYSTE NA HRE VYLEPŠILI/ZMENILI. DEKUJI.

Nezapomente následne tuto keš zalogovat také na wherigo.com

Velké podekování za testování a podporu patrí Hradníkovi.

Preji príjemnou zábavu...

STÁHNOUT CARTRIDGE
Stáhnout

Additional Hints (No hints available.)