Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

Traditional Geocache

KoKes / CoCache

A cache by KOKES.CZ, team KokeShen Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 4/21/2008
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Máte dlouhou cestu po D1 do Prahy? Odpočiňte si a zastavte se na KoKeši u Božkovského rybníka.

Abych neschovával jen samé vypečené multiny, připravil jsem pro Vás tuhle svoji první tradiční, jednoduchou... ... mno...i když... ;-)

Božkovský rybník je přes blízkost dálnice malebné místo. Abyste se k němu dostali od dálničního odpočívadla, musíte překonat místa nemalebná. Vydejte se po okraji pole dolů skoro k rybníku a pak už azimutálně jak Vám ukazuje vaše GPSka. Keš se nachází ve svahu v lesíku.

PROSÍM při vyzvedávání a ukládání buďte OPATRNÍ, ať úkryt nepoškodíte. DÍKy.

Pozor, odpočívadlo je pouze ve směru na Prahu, to na Brno je zrušené. Proto prosím radeji nepřebíhejte dálnici, nerad bych měl někoho na svědomí. Ke keši se dá pohodlne dostat i od Božkova.

Zajímavostí je, že rybník je v územním plánu Mnichovic veden jako zelená plocha, ale to by Vám vyvrátili rybáři trpělivě čekající na druhém břehu ;-).Až budete mít cestu zpátky na Brno, nenechte si ujít Ptákovinu ;-).

A co Vy, jací jste kačeři? Sbíráte jen co nejvíc bodů, nebo si troufnete i na naší vypečenou sérii multinek v Posázaví ?:-)
(zapeklitá Stará cesta, Hodina od Greenwiche, Zly kun pod Zezuli, Mělnik, Rakosnickova serie a pripadne vzdálenejší krecovickou "Zase jste se kochal, zejo pane doktore" venovanou filmu Vesnicko ma strediskova :-).

Ještě poznámka: krabička je sice malá, ale klidně do ní můžete přidat drobné předměty jako hodinky Rolex, malý mobilní telefon, platební karty (s pinem ovšem) atd... Team KokeShen ;-)

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

1,195 Logged Visits

Found it 1,148     Didn't find it 13     Write note 13     Archive 1     Unarchive 1     Temporarily Disable Listing 2     Enable Listing 2     Publish Listing 1     Needs Maintenance 11     Owner Maintenance 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 47 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 6/11/2018 2:29:34 PM Pacific Daylight Time (9:29 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page