Skip to Content

This cache has been archived.

TrainTour Reviewer: Dle pravidel GC by mel byt event do mesice po skonceni archivovan, aby zbytecne nebyl v seznamu existujicich kesi, kdyz uz je vlastne minulosti. Autor na to byl jak vidim v zari cachery upozornen, presto nearchivoval. No asi zapomnel, nevadi, archivuji za nej. Kazdy event ma svuj zacatek...a konec.
TrainTour, reviewer pro CZ, SK a okoli

More
<

1. Boskovicky event 2008

A cache by Jirkapanek + MyskaHryzalka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 19 July 2008
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

1. Boskovický EventChteli bychom pozvat co nejvetší pocet geokaceru a geokacerek do prekrásného mestecka Boskovice, kde se uskutecní první boskovický event! Celá akce probehne v sobotu 19.cervence a bude zamerena predevším na procházku po židovských památkach Boskovic.


Program za dobrého pocasí:
• 10:00 Sraz u Synagogy v Boskovicích a její pozdejší prohlídka - hromadné vstupné bude zajišteno, normálne se platí 30Kc dospelí/15 Kc deti+duchodci. My bychom meli mít hromadnou slevu, ale záleží na velikosti skupiny.
• Pozdeji návšteva židovského hrbitova, rituálních lázní Mikve a ostatních židovských památek v Boskovicích
• Posezení v restauraci Sokolovna (od 12:00), obed, výmena TB/GC a spolecná zábava, ci odlov Boskovických keší.
• Možnost návštevy zríceniny hradu, ci westernového mestecka

Program za špatného pocasí:
• 10:00 Sraz u Synagogy v Boskovicích a její pozdejší prohlídka
• Posezení v restauraci Sokolovna, obed, výmena TB/GC a spolecná zábava
• Uvidíme podle pocasí

Zacátek, vstupné, identifikace:
19.07.2008 v 10:00 je sraz pred syngogou v Boskovicích - viz souradnice. LOGBOOK bude k dispozici po návšteve synagogy a procházce v restauraci Makkabi, kde event spolecne ukoncíme.

Rádi bychom nechali vytvorit také CWG s motivem eventu, proto prosíme všechny zájemce o tento coin, aby nejpozdeji do 1.7. nahlásili svuj zájem na jirka.panek@seznam.cz, nebo jej zalogovali zde, abychom vedeli, kolik jich máme nechat vyrobit. Cena CWG se bude pohybovat okolo výrobní ceny (max 20 Kc).

Boskovice leží na strední Morave asi 40 km severne od Brna na hranici mezi Boskovickou brázdou a Drahanskou vrchovinou v nadmorské výšce asi 380 metru. Boskovice se pro své krásné okolí stávají centrem turistiky a odpocinku. Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro peší turistiku a cykloturistiku. Boskovice jsou obklopeny peknými lesy Drahanské vrchoviny.

Další turistické atrakce v Boskovicích :
• sportovní areál Cervené zahrady s koupalištem, tenisovými kurty, kuželnou, fotbalovým a atletickým hrištem
• gotická zrícenina hradu
• empírový zámek
• farní kostel sv.Jakuba

Další zpríjemnení výletu do Boskovic mužete doplnit o návštevu Festivalu Boskovice, který zde bude probíhat práve v dobe eventu, a to již od ctvrtka 17.7. až do nedele 20.7.2008.

Tešíme se na velký pocet geokaceru!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.