Skip to Content

This cache has been archived.

Jaja+Newman: Tak konecne archivujeme listing....byla to fajn akce

More
<

Rokycanske koralky

A cache by Jaja & Newman & Vladka & Venca68 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 August 2008
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Rokycanské korálky     o o o


Korálky... Detská hracka, dívcí ozdoba, pri tomto slove se vybaví detské hraní, navlékání na nitku, sestavování šnurky a možná leccos dalšího. 


Pripravili jsme pro Vás klasický event s posezením s geokamarády a geokamarádkami u dobrého pití a jídla, s povídáním o geocachingu a zážitcích s ním spojenými, ale i s povídáním o jiných vecech, jak se komu urácí. Navlékejme historky a zážitky na šnurku jako korálky, jeden za druhým, druhý za tretím, tretí za ctvrtým... Každý z nás prece navléká jako korálky své odlovené kešky a vzpomínky na ne na šnurku své pameti. :) Radeji nebudeme navádet k jinému navlékání, treba jednoho pivka za druhým... ;)

Aby ale tento event nebyl jen obycejným posezením, pripravili jsme pro vás ješte jinou šnurku s korálky. Kdo má chut muže se na místo eventu projít hezkou procházkou z rokycanského nádraží až do restaurace v Kamenném Újezde. Behem této procházky mužete jako korálky na šnurku sbírat nekteré místní kešky, tedy pokud už jste si je nevysbírali drív.

I pro ty, kterí mají soucasné kešky-korálky odlovené, bude mít procházka svuj puvab. Pri procházce po šnurce s korálky rokycanských kešek mužete místo nich sbírat indicie nové korálkové kešky. Je pro vás totiž prichystaná zbrusu nová multi-mystery keška, jejíž indicie navlecete na šnurku behem cesty z Rokycan do Kamenného Újezda.

Pri zahájení eventu dostanete další šnurku s korálky. Kdo ví... Treba vám tyto korálky budou užitecné pri rozmotávání šnurky s korálky indicií kešky zmínené pred chvilkou.

 A nyní konkrétne a fakticky:

-       Historicky první rokycanský geoevent se koná 23. srpna 2008, oficiální zacátek byl stanoven na 17 hodin. Místem konání akce je restaurace Pod Jasanem v Kamenném Újezde u Rokycan. Restaurace nabízí klasický sortiment pití i jídla v podobe minutek. Ukoncení akce bude provedeno dohodou posledních prítomných nebo personálem restaurace. 

-       Pro zájemce bude pripravena zbrusu nová eventová multi-mystery keška, která vás dovede z rokycanského nádraží (N 49° 44.425, E 013° 35.538) až na místo konání eventu (N 49° 43.433, E 13° 37.389). Trasa této multiny povede podél nekterých již existujících kešek, které si mužete odlovit, ale hlavne na ní posbíráte indicie potrebné k odlovu nové finálovky. Trasa bude zverejnena v tomto listingu, presný seznam potrebných indicií pak v listigu eventové kešky, který bude zverejnen nekolik dní pred konáním eventu. Peší procházka vám zabere zhruba jednu až dve hodinky, pokud budete chtít po trase krome indicií lovit i další kešky, spotrebujete casu primerene více. 

-       Úcast na eventu a odlov eventové kešky nejsou vzájemne nijak podmíneny. Kdo chce, muže v klidu prijít rovnou na event a také ho privítáme s otevrenou nárucí. Kdo se nechce zúcastnit eventu, prirozene nemusí a presto se muže o odlov eventové kešky pokusit. Zde prece jen jedno omezení bude – poslední indicii k dohledání finálovky dostanete ve chvíli zahájení eventu. 

-       Veríme, že se nám podarilo zadání kešky sestavit tak, aby pri odlovu prvními borci nevznikaly zmatky a abyste si vychutnali i prípadný boj o FTF.

Tešíme se na vás a doufáme, že historicky první rokycanský geoevent vejde do geodejin jako akce, na kterou budou všichni rádi a v dobrém vzpomínat. Prosíme vás o vcasné avízo úcasti pomocí logu will attend, abychom mohli v restauraci upresnit približný pocet návštevníku. Napište prosím do logu pocet osob, jejichž úcast avizujete, a také to, jestli budete chtít konzumovat nejaká teplá jídla plus jejich približný pocet.  

Díky moc. :)

Tento listing navštívilo už kaceru.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.