Skip to Content

This cache has been archived.

ondrasek geotym: [;)][B]Dekujeme vám všem, kterí jste se alespon jednoho ze trí setkání zúcastnili. Jsme moc a moc rádi, že se vám líbilo. Nám se také líbilo :-)
A vo tom to je.
Takže v roce 2010 nashledanou.[;)][/b]

More
<

geoStop(y-iv) v Písku 2008/2009

A cache by ondrasek geotym a Josef Svejk Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 11 September 2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Zveme tímto predevsim písecké (povinnost :-) a ostatní nejen jihoceské kacerstvo na další otisk svých geonožicek do zlatonosného písku reky Otavy. Rádi privítáme i hosty z daleka.
V pátek dne 11. zárí 2009 se potretí (mnozí poprvé :-) uvidíme v salónku vyhlášené a svetoznámé restaurace U Reineru v Palackého sadech naproti divadlu od 19:00 hodin (zavíracka kolem 23:00 hodin).

Pivo vám tam bude tocit druhý nejlepší výcepní plzenského piva v republice pan František Šlapák. Neveríte? Verte!!!Taškarice se tentokrát bude konat na úvod eventu. Neprozradím více než že to samozrejme souvisí s podtitulem tohoto setkání... Zájemci se mohou sejít v 18:00 hodin na souradnicích 49°18'38.337"N, 14°9'4.94"E. Tato skupinka muže mít maximálne 30 clenu (takže uvedte svuj zájem do prihlašovacího logu - vyhlásím pak první stopík stav). S sebou musíte mít funkcní celovku nebo jinou baterku.
Levné a pritom fajn ubytování najdete napr. v Penzionu Atlantik nebo Penzionu U Kloudu tel: 382 210 802 nebo Penzionu Sport nebo Penzionu U Malírských. Další informace o ubytování v Písku pak zde. A tady najdete video pozvánky do Písku.Podmínky návštevy tohoto více-méne castého eventu jsou následující:

1. Potvrzení o úcasti na eventu zapisujte formou Will Attend s uvedením poctu príchozích. Urcite nezapomente vzít své geopolovicky a geotýmy s sebou (i geoteenageri vítáni).

2. Tento event je obcasným eventem geocacheru z Písku a okolí (bez omezení km :-) s tím, že každý, kdo se ho zúcastní si muže úcast zalogovat jako nález jen jednou v daném roce (Attended) a každou další návštevu zapsat jen formou poznámky (Write note). V soucasné dobe tento listig zahrnuje eventové vecery 2008/2009, v roce 2010 a v každém následujícím roce bude založen nový listing.

3. Místnost je nekurácká.

4. Maximální kapacita je stanovena na 50 prihlášených nicku (v salónku je maximálne 60 míst), poté bude vyhlášen STOP STAV. Pokud se nestihnete prihlásit na tento datum, tak neveste hlavu, nebot další setkání budou následovat v (ne)pravidelných intervalech.

Naše pravidelná setkání se uskutecnila v techto terminech s podtituly...:
19. zárí 2008 (pátek) - Jen jednou je to poprvé
20. brezna 2009 (pátek) - Vítání jara a odemykání studánek
11. zárí 2009 (pátek) - Škola zacíná (poplachem?!)


K jídlu a pití si každý muže objednat to, co má rád. Pivo se zde cepuje plzenské (jedno z nejlepších míst na svete - tedy alespon dle me), doporucuji dále vyhlášené pecené veprové koleno a spoustu dalších kulinárských pivních lahudek vcetne vegetariánských (ale nedoporucuju :-). Mají zde i mnam tocené nealko pifko Radegast a najde se i další nealko.

VLASTNÍMU ZPUSOBU OZNACENÍ KACERSTVA SE ROZHODNE BRÁNIT NEBUDEME - trika, nametag geocoiny... Je to na vás.

Pokud máte nejaké vlastní geocoiny ve sbírce, prineste je kolegum k prohlédnutí (Discover).

K dispozici bude samozrejme EVENTOVÝ LOGBOOK, dále pak koš na prinesené GC geocoiny a TB travelbugy z keší pro prohlédnutí , výmenu ci posunutí . Najde se prostor pro okouknutí a výmenu CWG, pokec o naší spolecné a príjemné úchylce, prohlídku GPS cajku, rady ptáka geoloskutáka a další dle vašeho uvážení.

Pred eventem a po nem bude jiste cas i k nejakému tomu geolovu (along a route, nocnímu, spolecnému druzebnimu :-).


Parkování doporucujeme na Velkém námestí (po 18:00 bez poplatku stejne jako všechna ostatní placená parkovište v centru), na Alšove námestí (malém), naproti hospode u sportovní haly (bývá dost plné), u Úradu práce nebo Financního úradu, nebo za rekou na Výstavišti (mezi okresním policejním reditelstvím, zimním stadionem a starým mostem) nebo kdekoliv dle vašeho geomotocuchu ci GPS - viz. Additional waypoints. Ve meste jsou na mnoha místech vyžadovány PARKOVACÍ HODINY.


Boj o logbook na eventové keši?

PS: Díky arthur.dentum za jejich nechápavost a nedoslýchavost, díky tomu vznikl název eventu, ríkám jim: Delám event, geoStopy v Písku." Oni na to: "Cože, sto piv?" :-)

Ohodnotte event jako Švejk u odvodu:
LOVED THE CACHE - poslušne hlásim, že to bylo echt gut
I LIKED IT A LOT - alespon jeden polepšenej kacer
WAS AVERAGE FOR US - když chceš aby te nekdo neslyšel, pust si nejakou muziku
WAS JUST O.K. - rum, kontušovka, kmínovka a vanilková
DID NOT ENJOY IT - nejradši bych vám dal pres držkuClick To Rate This Cache[EN]This event cache is a permanent event of the Pisek and South Bohemia area geocachers (but of course all geocachers are warmly welcome). The rule is, that you can visit this permanent event cache many times, but log the find only once (otherwise only write the notes). Please, if you plan to visit the geoevent, leave the Will Attend note here AND CONTACT ME VIA EMAIL FOR FURTHER INFORMATION AND TRANSLATION TO ENGLISH.www.geojih.cz

free counters

Additional Hints (Decrypt)

cbfyhfar uynfvz, mr zr fgvuyn gn arubqn, mr wfrz cvy wrqab cvib mn qehulz

mn nxiáexrz qbcenin n cb gerpu fpubqrpu anubeh

cnar inpuznwfge, il fgr uynin

gn oáon gnz qnyn gbub xbceh

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.