Skip to Content

This cache has been archived.

JPAgeo: Tak konecne se dostávám k tomu, abych event archivoval. Jsem rád, že se snad všechno povedlo, a za rok uvidíme...

More
<

Plzenecke geoprase

A cache by JPAgeo, Poník, Dasty team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 04 October 2008
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Plzenecké geoprase by melo navázat na tradici Plzeneckých geopotlachu. Zveme tedy opet predevším cerstvé geocachery, ale samozrejme i všechny ostatní z Plzne a blízkého i vzdáleného okolí, kterí mají chut si v pohodovém prostredí poklábosit o své úchylce :-))
Akce bude probíhat v sobotu 4.10.2008 asi tak od 10-ti dopole

GeohospodaSetkání se presouvá z bývalé geohospody na farní zahradu ve Starém Plzenci. Doufejme, že bude príjemne, i když termín je tentokrát už trochu na hrane. Pro prípad nepohody máme prístrešky a spolecenskou místnost. Pro obzvlášte vytrvalé bude možnost noclehu.
Pokud se akce vydarí, chteli bychom jí opakovat každorocne zhruba v pulce zárí.

Jak již název eventu napovídá, hlavním bodem programu (krome geodiskuse) bude opékání prasátka. Bude zajišteno i cepované pivo a nejaké to nealko. Platit se bude "prasenkami" a "pivenkami" zakoupenými prímo na míste. S prihlášením na event není spojen žádný registracní poplatek.

Program zpestrí svým vystoupením plzenecká skupina historického šermu Equites Coronae Carolinae. Pripraveny budou i ruzné atrakce pro deti. Predpokládané zacátky ukázek souboju budou kolem 15-té a 17-té hodiny.

Protože stále pribývá nových geocacheru, chteli bychom toto setkání venovat také jim. Ne každý mel možnost nechat se "zasvetit" do geocachingu zkušeným kacerem, tak jak to bylo dríve obvyklé, a z clánku v casopise se nedá naucit, co všechno by správný geocacher mel (a nemel) delat...
Proto se prijdte podívat a neváhejte se obrátit na oznacené poradatele s jakýmkoli dotazem. Rádi vám budeme celý den k dispozici. A verte, že se mužete dozvedet spoustu vecí, na které by vás ani nenapadlo se zeptat :-)

Bude zajišten prístup na internet pro logovací a výukové pracovište.
Akce bude probíhat celý den a žádný oficiální geoprogram s casovým rozvrhem není pripraven. Takže záleží jen na vás kdy prijedete a jak dlouho pobudete...

POSLEDNÍ ZPRÁVY:
- Protože pocet prihlášených stále roste a cuník není nafukovací, je pravdepodobné, že predpokládaných 100 porcí všechny nezasytí. Doporucujeme proto vzít si s sebou též vlastní špekácky ci klobásky a tomu príslušné množství peciva. Mužete tak preckat cekání na veprové nebo se naopak dosytit, až prasátko dojde. Možnost individuálního opékání bude po celý den.

- Cena za porci prasátka byla stanovena na 35 Kc. Prodej "prasenek" bude zahájen ve 14 hodin, stylem kdo drív prijde...
První porce cuníka budou pripraveny kolem 15:30 hod., dojedení se predpokládá v brzkých vecerních hodinách.

- Pokud byste chteli prispet ke zdaru akce nejakou nejakou dobrotou z vlastních zdroju - dobrocinnosti se meze nekladou...  :-)

- Na míste je zajištena možnost noclehu ze soboty na nedeli pro cca 20 lidí. Vetšina míst bude na matracích na zemi. Podmínkou je vlastní spacák. Cástka 50 Kc za osobu a noc se bude platit na míste. Rezervace jsou možné na mailu: jpa@volny.cz

Po zralé úvaze jsme se rozhodli pro tentokrát eliminovat veškerou PC techniku vcetne internetu. Omlouváme se všem, kterí s tímto vybavením pocítali.


Na všechny se teší JPAgeo, Poník a Dasty team.

Tak. První Geoprase je za námi. Vypadá to že úspešne, takže se za rok pokusíme akci zopakovat. Otázkou zustává, zda existuje nejaký vhodnejší termín...

PODEKOVÁNÍ:
Sv. Petr - za prízen projevenou eventu, potažmo tak možná i geocachingu jako takovému :-)
Rímskokatolická farnost Starý Plzenec, Kolpingova rodina - za poskytnutí prostor a zázemí pro konání akce
Aleš Grubr a spol - komplexní prasátkový servis
Mamut 2vkjmch - zajištení cepované Kofoly
Pepa Švéda - zajištení výcepního zarízení na pivo a celodenní podpora
Skupina Equites - za milou porci zábavy pro malé i velké
všem kterí prinesli k obecnému blahu nejakou tu dobrotu
a všem kterí se zúcastnili - bez vás by žádný event nebyl

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.