Skip to Content

This cache has been archived.

Olga_zabka: Ach jo, zase mi to nevyšlo. Tedy byla jsem tam, ale nakoukla jsem do restaurace a videla, že tam už jedna Olga je [:D] , která se úlohy hostitelky spolu s Pinkym zhostila velmi dobre, tak jsem dále nešla. Milé kolegyne a milí kolegové, tento rok již žádný event Možná prijde i Olga nebude, tak jsem nucena tento listing archivovat. Verím, že se vám všem, kterí se nekdy zúcastnili, líbilo posezení s kamarády a snad príští rok ...... Možná i prijde Žaneta... [:D]. Mejte se fajn a hodne pekných zážitku pri geocachingu.
Vaše Oli

More
<

Mozna prijde i Olga ...

A cache by Olga_zabka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 30 October 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Možná se ptáte proc?

Líbí se mi tradice, která vznikla v Plzni, kde se scházejí kaceri nepravidelne v cajovne a povídají, sdelují si své dojmy, hodnotí nejlepší krabicky apod.


Proc bychom se nemohli scházet i my tady z okolí? Nechci nikoho do niceho nutit, každý kdo chce, at prijde a muže být odkudkoliv.

Image Hosted by ImageShack.us

Co se týce programu, záleží jen na vás s cím prijdete a co budete chtít delat. Tato setkání asi nejvíce pomohou nováckum jako jsem já, že získají zkušenosti od starších kaceru, ale hlavní bude, že se všichni poznají.

Hrubá osnova programu by mohla vypadat takto: * výmena zážitku * prezentace formou fotografií nebo videa (notebook a data projektor jsou k dispozici) * prezentace fotografií nejzajímaveji udelaných keší * pozvání reviewera (pokud ho prijme) * technika pro geocaching (HW a SW, mapy ap.) * výmena ci prohlížení trackables * hodnocení keší (napr. keš mesíce, nejvíce adrenalínová keš, technicky nejlépe udelaná ap.) * výmena CWG * plánování spolecných akcí * co se deje nového ve svete geocachingu * výroba keší * tématicky napr. earthcache, letterbox, bookcrossing, wherigo atd.... * a samozrejme pokec o všem možném *

Predbežne bychom se mohli setkávat každý poslední pátek v mesíci v Klášterci nad Ohrí v hotelu Bohemia Excellent (WiFi) v nekuráckém salónku od 18 hodin do.... To si dohodneme až se poprvé sejdeme. Kapacita je omezena na 30 lidí v salónku, další mohou sedet v restauraci. První setkání bude 27.2.2009.

 

Tady je odkaz na muj medajlonek. Image Hosted by ImageShack.us


Ahoj kamarádi.

Blíží se další z pravidelných setkání, ale nebude 27.3.2009 (poslední pátek v mesíci), ale až 4.4.2009 zase na minulém míste. Majitel hotelu se nabídl, že pokud budeme mít zájem, pripraví nám za lepší cenu veceri - smažený sýr s hranolkama (85,-Kc). Takže, když budete mít chut, napište do logu typu "will atend" kolik porcí sníte. Nejdéle 2.4.2009 mu to musím ríct, aby nakoupil.

Tak cambáro ... Olinka :-)

Ahoj lidicky.

Tak to máme domluvené dne 16.5.2009 na zámku (50°23,050´ 13°10,410´) na nádvorí, když by bylo ošklivo, tak nekde v prostorách zámku. Bude prase (asi rozporcované), steaky, klobásy, hranolky a pití. Pište do logu kolik vás prijde a jestli chcete jíst nebo ne. Event zacne tak kolem 16 hodiny, to už budeme mít Šumnou a okolí uklizeno.

Tak cau ... Olinka :-)

Ahoj z Kadane.

Dalšího setkání se ujali kaceri z Kadane a bude dne 26.6.2009 od 18,00 hodin v Hradní restauraci. Bude-li nás do 25, pak nás šoupnou do hradního sklepení - žádný lodicky a minišaty!, bude-li nás víc, bude celá hodovní sín naše! Souradnice místa a parkovište viz. waypointy.

Cau ... Olinka :-)

Caues zase z Klášterce.

Máme tady prázdniny, tedy já je urcite mám, takže 31.7.2009 v 18,00 hodin v restauraci u Sucháce. Bude zajišten gril a samozrejme pití. Pro nemístní - restaurace je non-stop. Když bude hezky, budeme venku, když ne, budeme uvnitr. Mám ted veliké problémy, jsou to následky mé cesty do JAR. Když jsem tam byla, dostala jsem i nekolik diamantu, abych je prevezla sem do Cech. No a ted mne nahání oškliví a zlí lidé :-((( a chtejí je, pritom je už nemám, koupila jsem si se Žanetkou za to na sebe hadríky. Možná budu potrebovat od vás pomoci nebo se ozve Žanetka.

Zatím se mejte ... Olinka :-)

A je to tady zase.

Poprvé po prázdninách, doufám, že jste si je užili, já moc ne, díky tem diamantum :-)))). Takže 11.9.2009 od 18hodin v putyce u Medvídku, jiné jídlo než guláš není, a pocet gulášu je potreba nahlásit spolu s úcastí do úterý. V hospode jsou šipky a dva kulábry. Od 23 hodin zacíná oldies disco, ale se vstupnym 30Kc, pokud nekdo ješte vydrží..

Caues ... Olinka :-)

Asi letos naposled a tak i já snad prijdu :-).

V rámci dalšího volného cekání na moji osubku na konci tohoto astronomického podzimu se sejdeme poslední ríjnový pátek 30.10.2009 v 18 hodin v Jirkove, v hospode "U ježku" kterou, hospodu najdete pod Cerveným Hrádkem. Ceká nás Bernard na cepu, borové poleno v krbu, guláš na plotne a vzpomínání na teplé dny kdy se to ješte príjemne hledalo. Na míste bude zajišten pocítac s internetovým pripojením a datový projektor, Bišák zájemcum predvede finesy v práci se skrýšotlacem, v prípade zájmu krátká prezentace práce s programem Geoget a vytvárení statistik. Vemte sebou vaše fotky z letošních keší, nejlépe na USB disku, udeláme si takovou malou prezentaci pekelných nástrah, které jsme (hrave) zdolali.

Ahoooooooooooj ... Oli :-)

Tuto eventcache lze zalogovat pouze jednou, další úcasti na setkáních pak pouze formou write note.

Additional Hints (Decrypt)

pb ol fr nfv gnx frz zbuyb qng???

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.