Skip to Content

This cache has been archived.

mtauf: TaKže všem ješte jednou dekuji za úcast a prízen, kterou jste mi projevili a na dalším rocníku (bude-li) nashle.

More
<

Letajici kacer

A cache by mtauf + Ed&Kat Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 16 May 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Tento Event je koncipován jako setkání kacerských rodin a je zamerený predevším na deti. Není však uzavren ani jednotlivcum, ani tem, kterí se detmi být cítí (v tom dobrém smyslu) a jsou ve veku mezi 0 - 150 lety.

 Létající kacer

 Program Eventu je velmi volný. Není stanoven pevný casový plán setkání ani program. Každý, kdo se dostaví mezi 10 - 18 hodinou je vítán. Presto však prosíme, ctete dukladne organizacní pokyny, prípadne nás kontaktujte pres profil, rádi zodpovíme jakékoliv dotazy.

Program:
Krome odlovu blízkých keší je pro príchozí pripravena predevším prohlídka letištních prostor a letecké techniky, zájemci mohou navštívit rídící vež a prohlédnout leteckou techniku vcetne zasveceného výkladu.
Pozorovací a fotografické lety. Pro tento prípad je s vedením aeroklubu jednáno o drobných slevách ze standardního ceníku, prípadné slevy se však odvíjí od poctu skutecných úcastníku techto letu. Prihlašujte se tedy s rozmyslem, abychom nebyli pri jednání s AK úplne mimo skutecné pocty. Pro tyto úcely bude pripraven vetron L-13, motorizovaný vetron L-13SE a motorový letoun Z-43. V prípade velkého zájmu, bychom se mohli pokusit zajistit historický letoun L-200 Morava. Prípadné zájemce prosím, zašlete nám požadavky pres profil. Pokud to bude ekonomicky únosné, pokusíme se zajistit. Zájemcum mužeme predbežne zaslat orientacní ceny plánovaných letu.
Letecký odlov keše GC1BDJC Jak? Nechte se prekvapit nebo si napiste o podrobnostiStravování:
Vlastní. Na míste je pouze bar, který je sice bohate zásoben vším, co pilot ke svému životu potrebuje, t.j. nepreberným množstvím alkoholických nápoju, ale krome tatranek, sušenek a sekané zde asi mnoho pochutin nezískáte. Navíc bar nemá pevne stanovenu otevírací dobu, takže je obtížné zajistit celodenní provoz.
Ve vzdálenosti cca 1km je motorest (viz. Waypoint), kde je možné absolvovat teplé jídlo za prijatelné ceny.Ubytování:
V omezeném množství do cca 20 lidí je možné zajistit ubytování na letištní ubytovne jak z pátku na sobotu, tak ze soboty na nedeli. Prípadní zájemci se hlaste pres náš profil, zašleme možnosti a ceny.
Stany, "širák", karavan, ... jsou možné dohodnout s organizátory prímo na Eventu.


Domácí mazlícci:
Pokud si sebou vezmete jakékoliv zvíre, at již je to pes, kocka, papoušek nebo akvarijní rybicky, majitel je plne zodpovedný za chování tohoto tvora. Je neprípustný volný pohyb zvírat po vzletové pristávací dráze i na stojánce letounu. Behem své dlouholeté letecké praxe jsme se setkali pouze s jediným psem, který prežil stret s tocící se vrtulí. Pes jménem Karel je dodnes živým inventárem letište, zbytky vrtule jsou k videní v aeroklubové klubovne. Váš mazlícek by takovéto štestí mít nemusel a deformované cásti letounu jsou dnes dosti drahé.
Totéž pochopitelne platí i pro mazlícky dvounohé.Obecné bezpecnostní pokyny:
Prosím, vždy dbejte pokynu organizátora, byt se vám zdají jakkoliv nesmyslné. Nepohybujte se mimo vyhrazené plochy a stále se dívejte kolem sebe. Jednak je na co se dívat a jednak se vyhnete prípadným nepríjemným stretum s leteckou technikou v pohybu. Uvedomte si, že proti bežnému prostredí zde muže nebezpecí prijít z jakékoliv strany, tedy i shora !!


Pocasí:
Toto je možná nejduležitejší cást listingu. Protože setkání je skutecne organizováno jako prohlídka letištních prostor spojená s letovými ukázkami, nikoliv jako návšteva letištního baru, je tato akce prímo závislá na pocasí daného dne. Krásné slunecné a bezvetrné pocasí je sice objednáno, ale vetru a dešti poroucíme jen v omezeném rozsahu. Sledujte proto bedlive tyto stránky (nejlépe pridáním do Watchlistu), pokud by predpoved nebyla príznivá, muže být termín operativne zmenen na nekterý z dalších víkendu!


Aktuální predpoved pocasí pro Podhorany:
Occasional morning rain and drizzle, then episodes of sunshine in the afternoon. Winds from the SW at 11 km/h. High: 20 °C - pro neznalé anglictiny prekládám: nebude-li pršet, nezmoknem
Predpoved se opravdu velmi dynamicky mení. Jen za tento týdej jsou teploty v rozmezí 8 - 28°C, slunícko - bourky - zataženo - trvalý déšt. Prípadné zmeny budu stále aktualizovat, nebo sledujte zde
Takže poslední a závazné rozhodnutí - Event se koná! Nezbývá než doufat, že nám geocachingové i letecké božstvo bude nakloneno a pocasí vyjde. Všichni, kterým záleží na zdárném prubehu akce, musí v pátek vecer obetovat temto božstvum nejméne 1ks 10° piva nebo jiného alkoholu v této hodnote (obetování se provádí vylitím nápoje do hrdla kacerova). Na všechny se teší mtauf a Ed&Kat

Aktuální pocet prihlášených k datu 14.05.2009


celkem prihlášených cca 65, z toho:
Ubytování L-13 L-13SE Z-43 Odlov
GC1BDJC
Let bez
bližšího urcení
0 2 0 2 4 17


 


Uvedené pocty jsou orinetacní, z nekterých logu není úplne jasné, zda pujde o let nebo jen o prohlídku letište.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.