Skip to Content

This cache has been archived.

Pat & Mat Team: ... posíláme k ledu a za rok se zase všichni rozpálíme, jo?

More
<

1. KACERSKY BAL

A cache by PAT - CHEMIK - MAT Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 18 April 2009
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


                                      


 

TATO EVENTOVÁ KEŠ JE VENOVÁNA ZEJMÉNA TEM, KTERÍ NEBEROU GEOKEŠING JAKO BEZDUCHÝ HON ZA BODY, ALE HLAVNE JAKO SKVELOU ZÁBAVU, PRI NÍŽ DOKÁŽOU POBAVIT NEJEN SEBE …

 

Jupíí … už je to tady! Kaceri se dockali svého  prvního plesu!

 

Jestliže si zemedelci mohou dovolit usporádat ples V žite, výrobci ložních textilií Ples pyžamový, ornitologové Sokolský, spoluobcané bez prístreší Barácnický, nenapravitelní repetenti Univerzitní,  ci nevábné sufražetky ples Erotický, je nejvyšší cas uzavrít tento kruh o chybející clánek. V tomto prípade budete mít alespon jistotu, že se sejdou z valné vetšiny kaceri, ackoliv mnozí z nich o pojmu voda mají jen mlhavou predstavu.

 

A o co na nem pujde? No prece o tanyny, pokec, pivo, tombolu, promítání filmu no proste zábavu, která vás doufáme za rok pritáhne znovu. Z první akce by se tak mohla stát tradice, která možná napríšte bude nedílnou soucástí vašich následujících kalendáru. V první rade jde o to, abyste se dobre bavili, takže prijdte v tom, v cem se cítíte nejlépe. Na druhé strane velmi oceníme, pokud této príležitosti využijete k tomu, abyste pobavili ostatní svým oblecením nebo maskou. Nemusíte proto vypadat jako tento pár na levém obrázku, ale mužete si pripravit prevlek v rámci svého nicku, nebo své kešky. Samozrejme to není podmínkou. No ale reknete – nelíbilo by se vám, kdyby Pebo prišel za geodeta nebo elektronku, Hroch za ufona ci za nemnohozubého tlustokožce, Robíci za zklamané volejbalisty, Ondrášci za neviditelného Velkého bratra,  Chemik za verejnou knihovnu nebo Silfax za Malý jez…? Takoví PatMati jsou karikaturou sami o sobe, takže zhostit se svého nicku jim dá práce jen minimálne. Je jen na každém, jakým stylem si chce zábavu užít. Každopádne se fantazii meze v žádném prípade klást nebudou. Navíc bude nejvtipnejší ci nejhezcí invence honorována velmi peknou cenou. Nemluve o tom, že za svoji snahu budete honorováni bodem trochu více zaslouženým....

 

 

Jestliže vás tato upoutávka zaujala, prijdte,  prijedte, prilette, priplujte, pritancete, nebo se proste nechte dovézt do sálu kulturního strediska v Roudném  (viz úvodní souradnice)

v sobotu 18. dubna 2009

Vlastní tanecní zábava zacne v  19 hodin, nicméne pro zájemce bude otevreno již od 16 hodin, nebot se zde budou promítat zajímavé momenty ze Života kaceru.kachna kachna
Vstupné je motivacní:

v predprodeji:
100,- Kacek pro kacery v prevleku   x   150,- Kacek pro kacery v obleku


na míste:
125,- Kacek pro kacery v prevleku   x   175,- Kacek pro kacery v obleku


pro prespolní, tedy pro kacery mimo náš kraj:
jelikož jste znevýhodneni možností zakoupit lístek predem, jsou pro Vás stanoveny ceny u vstupu za cenu predprodeje.Tato akce je urcena pro uzavrenou spolecnost a nebude umožnen prístup široké verejnosti.
Pokud ale máte blízkého kamaráda, který by se rád podíval na náš bál, tak jej klidne vezmete. Cena pro tyto pozvané hosty zustává stejná jako pro nás.


Predprodej listku !!!

Predprodej vstupenek zacne 7. brezna na 2. jihoceském GEO MDŽ. Poté si mužete zakoupit vstupenku u Chemika v práci, kde Vám ji ochotne prodá bud on, anebo jeho pracovní kolegové, popr. po domluve s ním, kdekoliv poblíž Ceských Budejovic. V prípade zájmu o lístek neváhejte a kontaktujte Chemika skrze jeho profil.


… a co za to oplátkou: kvalitní muzika skupiny PARAVAN, která vás dozajista nenechá ve stavu sedícím, o prestávce soutež o zajímavé ceny, vyhlášení nejlepšího prevleku, zajímavá tombola a hlavne spolecnost stejne postižených lidicek  a…  a také jedno prekvapení … ale to je prekvapení …

Po celou dobu vecera budete mít studené nápoje a teplé pokrmy nablízku, takže se nemusíte bát, že vás zákerne prekvapí hlad, nebo nedej bože žížen... No nevíme, jak vy – ale my už se docela tešíme ….

maskaklaun
Poznámka a prosba poradatelu:
Vzhledem k tomu, že se jedná o kacerskou zábavu pro kacery porádanou kacery, obracíme se na vás s prosbou pomoci. Jelikož se vetšina z vás v ankete vyjádrila, že by prispela nejakou malickostí do tomboly, nyní bychom vaší nabídky využili.

Své dary mužete prinést na již zmínený 2. jihoceský GEO MDŽ, kde je mužete predat Chemikovi, anebo poprípadne prinést opet do práce Chemikovi kde je mužete zanechat bud jemu, ci jeho kolegum. Vše je domluveno a tak nemusíte mít strach o tyto Vaše dary.

Velkorysejším donátorum, kterí prinesou hodnotnejší dary, samozrejme poskytneme jisté protislužby v rámci akce. Stejne tak se budeme snažit zajistit bohatou tombolu od sponzoru. Naše výzva platí i v prípade, že byste vedeli i o sponzorech, kterí by byli ochotni prispet do naší tomboly.

Mimoto uvítáme jakoukoliv výpomoc pri organizování prubehu vecera. Jakékoliv nápady, návrhy ci príspevky smerujte na Chemic77 - Michala: viz. profil, anebo do fora našeho webu.

Zároven pod carou listingu naleznete prípadné úpravy, zmeny, nápady, takže se obcas k temto rádkum vratte.- 14.02.2009 - upraveny ceny vstupného, doplneny informace k predprodeji lístku a k príspevkum do tomboly
- 14.02.2009 - upravena velikost obrázku
- 14.02.2009 - upraven datum konání v záhlaví listingu !!!


PLESADLO ríká, že jste  . kacerem pozvaným na bál!

Additional Hints (Decrypt)

An pb cbgerohwrgr uvag?
Zl cerpr arzhžrzr irqrg, wnx ohqrgr cvg n rfyv anubqbh arfxbapvgr wnx frqynpv h Jngreybb...

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.