Skip to Content

This cache has been archived.

Miti Team: Bylo to fajn a snad zase príští rok akcicku zopáknem. [:D]

More
<

II. Hornacky CITO event

A cache by Miti Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 08 May 2009
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 
II. HORNÁCKÝ  CITO  EVENT
Po našem :
Na hornácku verbujú, na event svolávajú …
Drazí káceri, je potreba vygruntovat ten járek, co tece z Javoriny do Velkéj, od bordela co tam ožgrudci vyházeli a co do hornáckého kotára nepatrí. Tož ogari a dcérky, co sa nebéjíte roboty, dofrcte nám pomoct a pak sa s námi pobavit u skénky vínka ci haluzkové za melodie hornáckých umelcu.

Cesky :

     8.5.2009 Bychom Vás rádi pozvali na II. HORNÁCKÝ  CITO  EVENT , který se uskutecní na Vápenkách okr. Hodonín. Našim úkolem bude vycistit potok Jamný (Velicka) od všeho, co tam nepatrí. Tento potok je perlou zdejší CHKO Bílé karpaty. V potoku je možné videt pstruhy, raky a možná zahlédnete i lednácka :). Zacátek bude v 8.30 hod na úvodních souradnicích u rekreacního strediska. Zde si mužete nechat svá geovozítka. V prubehu akce Vás budeme krmit kvalitní tekutou stravou ( cím horší pocasí, tím více se bude dodržovat pitný režim ).
     Na záver bude v rekreacním stredisku Vápenky pripravený pravý zverinový guláš, CVG , logbook a nejaké to parádní prekvapení pro zpestrení celého eventu :).  Možná i nejaká ta kešule se objeví.
To vše za dobrovolné vstupné, které bude užito k zaplacení nájmu a uložení kontejneru s odpadem. Což bude delat cca. 5000,- Kc, na které nám prispejí sponzori, možná i starostové, ale porád to bude málo. Každá stovka dobrá, tisícovkam se nebráníme :) Akce bude koncit v objektu rek. str. Vápenky. Zde je možné pojíst i prenocovat ( nocleh +- 200,- Kc osoba/noc )

Kapacita eventu je omezena na +- 30 lidí, proto neváhejte a logujte WILL ATTEND a po ukoncení akce ATTENDED.

Co s sebou : gumáky, rukavice, igelitové pytle, suché veci na prevlecení, neco k zakousnutí, dobrou náladu, dobré pocasí a treba i vzorek Vašich kapek :)

Vrele doporucujeme : Vecer s námi zaparit, prenocovat, ráno si treba chytit kapra nebo pstruha ve zdejším rybníku, kterého Vám hned udelají k jídlu. Pak autobusem nebo svým odvozem domu poprípade na okolní keše :).
 
Akce je oficiálne nahlášená na CHKO Bíké krarpaty a vlastníkovi pozemku Lesy Ceské Republky.
Autobusové spojení
8.5.09  Veselí nad Moravou   6:47 hod.  Vápenky (Nová Lhota)  8:09 hod. - 48 Kc.
8.5.09  Vápenky (Nová Lhota)  18.09 hod.   Veselí nad Moravou  19.17 hod. - 38 Kc.
9.5.09  Vápenky (Nová Lhota)  09.58 hod.   Veselí nad Moravou  11.17 hod. - 48 Kc.
 
Budeme rádi, když s námi vydržíte co nejdéle a nerozprchnete se po dokoncení práce domu.
Tešíme se na Vás :)  MITI a Plastelínka
 
CITO telefon: 604 84 90 90
 
Poznámka : Po konzultaci s úcastníky CITO eventu zvedám terén o 0.5 bodu - protože jsme opravdu lezli po ctyrech a obtížnost o 1 bod, protože jsme byli nadrení jak Bulhari viz foto.
MITI u pokladu :)
Vecer se hrálo jako o život...
A na tanecky taky prišlo :)


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.