Skip to Content

This cache has been archived.

Lucky&spol: Tak krome Lonose (který pokud by se rozhodl zalogovat to zvládne i u zaarchivované keše) jsou zalogováni snad už všichni, takže ARCHIVUJEME. Ješte jednou dekujeme všem za úcast a tešíme se, že bude nejaké pokracování.

More
<

1. slanske GEOPLAVANI

A cache by Lucky&spol and Mikisi Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 May 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


První slánské GEOPLAVÁNÍDovolujeme si pozvat všechny kacery, kacerky i georobutky na první slánský event.

Setkání se uskutecní v sobotu 23.5.2009 ve slánském aquaparku, od 11:00 do 13:00 hodin, poté bude pokracovat v restauraci Zimní stadion.


Mužete se dosyta vyrádit v 25m bazéne s protiproudem, divokém koryte, whirpoolu nebo na 87m dlouhém tobogánu, georobutci se mohou vydovádet v detském bazéne. K obcerstvení slouží uvnitr bazénu tzv. "mokrý" bufet.


Vstupné do aquaparku je na 2 hodiny pro dospelé 100,- Kc, pro deti do 15 let 80,- Kc. Pokud si vytisknete a u
pokladny predložíte tuto karticku, bude Vám poskytnuta sleva na vstupném na cástku 70,- Kc pro dospelé a 60,- Kc pro deti. Do šatní skrínky je potreba dvacetikoruna.


V rámci Eventu vyhlašujeme soutež o nejoriginálnejší nápad a provedení, jak odlišit v bazéne geokacera od mudly. Upozornujeme, že je v aquaparku zakázáno používat ploutve.


UPOZORNENÍ: I ty nejmenší deti musí mít do bazénu plavky!!!


Až se v aquaparku vyrádíme, presuneme se do restaurace "Zimní stadion", kde se mužeme obcerstvit a vymenit si zkušenosti, CWG, TB a GC, proste probrat všechno, co je spojené s geocachingem.


Prosíme, až se budete prihlašovat Will attend, napište, kolik lidí se pod Vaším nickem zúcastní. Pokud se chcete zúcastnit jen posezení v restauraci, prosím taky to napište do Will attend.


KAPACITU EVENTU VYMEZUJEME NA POCET 130 OSOB!!!
Doporucujeme dát si event na Watchlist a sledovat prípadné zmeny.


Kdo bude chtít, muže si objednat tricka s logem eventu: (tricko bude presne v barvách, které vidíte níže)

Cena za jedno tricko je 120,- Kc. Objednávky posílejte na mail luckyspol@gmail.com . O tom, že jsme mail obdrželi, budete do 24 hodin informováni zpetným mailem, Do mailu zkopírujte a vyplnte následující tabulku:

  pocet ks  (1ks  120.-Kc) velikosti
 pánské    
 dámské    
 detské    

. Uzáverka objednávky tricek, která budou predána na Eventu je v úterý 19.5.2009 ve 20:00. Kdo objedná pozdeji, musely by mu být tricka zaslána poštou nebo predána jinak.

Na setkání s Vámi se teší Lucky&spol a Mikisi.

 

[CNW:Counter]

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.