Skip to Content

This cache has been archived.

Selmice: Prosim odlogujte coiny z eventu. Jeste vsem jednou diky! Doufam ze s vetsinou z vas zase nekdy brzo na geovidenou!

More
<

HRAD SOVINEC PRO CACHERY

A cache by Selmice and michajlpetrof Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 10 April 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Srdecne Vás zveme k prohlídce hradu Sovinec.

Proc zrovna sem? Protože Sovinec je perla mezi hrady a navíc tu máme odpoledne jen a jen pro kešery. Využijte velikonocní prázdniny a vyvencete georobotky po zime! Povoleni ke vstupu maji i pejsci.

Prohlídky se konaji s odborným pruvodcem po hodinových intervalech od 14 hod. V plánu jsou 3 prohlídky tj. ve 14, 15 a 16 hod. V prípade zájmu je možné vyjednat prohlídku i v 17 hodin(DOMLUVENO). Pocet osob na jednu prohlíku je približne 50 kešeru (takže místa je dost pro všechny). Prohlídka hradu trvá približne 50 minut. Vstupné: 60 Kc dospelí / 30 Kc georobotek zahrnuje vstup do hradu s pruvodcem a odborný výklad

Vypadá to i na CWG – ty budou za 10 Kc/ ks

Bonus pro nás – jako první letošní návštevníci hradu budeme mít FTF na zbrusu nové prohlídkové trase, která vede pres dosud návštevníkum uzavrený Rytírský sál.

Na úvodních souradnicích naleznete logbook, CWG a kasicku na placení vstupného – budeme mít snad i svoje speciální geovstupenky.

V prípade zájmu o event logujte formou will attend a zkopírujte text uvedený níže. Pokud nevíte, na kterou prohlídku se stihnete dostavit, tak napište alespon sluvko ASI :-):

Pocet cacheru / georobotku:
Cas prohlídky:
Pocet CWG:


Pozor: V obci Sovinec není nikde možnost presunutí se po prohlídce do nejaké hospudky…. Proste je tu mrtvo… Nejbližší možné setkání je v restauraci Na vyhlídce v obci Paseka sanatorium, kde je pro nás rezervován stul od 14:30 do noci - takže se sem mužete jet kdykoliv najíst. Dála pak obcerstvení prímo na hrade ve stánku s posezením na prvním nádvorí - vypadá to, že tu bude i ohen pro opecení špekácku. Hlady naštestí nikdo neumre. Informace ohledne zprístupnení archivované cache - SOVINECKÝ COGNAC budu psát jako write note sem i ke keši.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.