Skip to content

SOFTCORE 2009 (a neb Proc bychom se netopili) Event Cache

This cache has been archived.

THomas f/P: .

Tak to byla poslední tecka za Softcore 2009, jsou pred námi další projekty, príští rok na Morave urcite zase Ahóóój

More
Hidden : Saturday, 13 June 2009
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Plavba výletní lodí za doprovodu hudby. Predletní odpocinkový event pro každého. Volné pokracování GC1HXB3.


Vážení geokamarádi

Behem poeventového brainstormingu s WAVem, se nám vyloupla myšlenka usporádat pro Vás akcicku, která bude na absolutní pohodu. Proste pravý opak „boje o prežití“ jakým melo být Hardcore 2009. Proto jsme se rozhodli, že zacátkem cervna usporádáme event pro každého. Event plný slunce, vody a pohody (dva poslední body jsou se zárukou).

Hlavním úkolem bude dostavit se 13.6. na výchozí souradnice do Prístavište na Rejde ve Spytihnevi a to nejpozdeji v 8:30 protože presne v 9:00 se musíme za zvuku lodního zvonu nalodit na naše pronajaté geoplavidlo hamboat Morava. Ceká nás nekolik hodin plavby malebnou krajinou kolem Batova kanálu, ojedinelé technické památky. Zdoláme minimálne dvakrát plavební komoru. U Huštenovic na chvíli zastavíme, je možné, že zrovna pípne nejaká eventová keš. Pak poplujeme zpet pres zdymadlo ve Spytihnevi a dál smerem na Napajedla, kde už využijeme prírodního toku reky Moravy. Vše za zvuku kytar a mandolín kapely (pravdepodobne) Amalgám, které kapelníkuje kacer Mc.Black (doufám, že to s tou hudbou nebude jak na Titaniku). Po návratu (predpoklad 12:30), pokud budete chtít, ješte spolu poobedváme. Spytihnev je vyhlášený grilovanými specialitami, nabízí se bistro Na rejde nebo restaurace U prívozu, obcerstvit se budete mít možnost i behem plavby u lodního stevarda.

Prémii v podobe originálního CWG obdrží pouze lodníci, kterí se dostaví ve stylovém námornickém, pirátském, potápecském nebo vodáckém odevu. Logbook bude otevren pred pristáním. Pozor nelze pristoupit po trase ! Kdo nestihne vyplutí, necht se streží kapitánova hnevu !

Co udelat k úcasti ? Na nic necekat a logovat Will Attend, pocet možných úcastníku je maximálne 50 vcetne poradatelu ! Soucasne prosíme uhradit lodní lístky. Pronájem lodi i s posádkou byl už za casu Kolumbových nelevnou záležitostí, proto i my jsme povinni zaslat pomerný obulus na ukojení mamonu admirality. Lodní lístek stojí 180,- na jednoho úcastníka plavby. Cástku krát pocet zúcastnených osob za Váš tým nám zašlete na bankovní úcet c.:460991183/0800 pod Vámi zvoleným variabilním symbolem. Soucasne do e-mailu: geoservis@email.cz nebo pres profil nám napište kolik a za koho jste platili a jaký je ten Váš originální variabilní symbol. Vaše úhrady budeme postupne zaznamenávat do nížeuvedené tabulky a tím Vám také potvrzovat úcast. (Díky tomuto financnímu systému mužeme mít cenu pronájmu asi o 20% levnejší! Provozovatel však po nás požaduje platbu predem.) V prípade sporu o poradí rozhoduje termín obdržení úhrady lístku a názor kapitána !

Tak to je pro tuto chvíli vše. Pokusíme se Vám pridávat do listingu aktuality tak jak je bude život prinášet, proto by bylo prima dát si event do svého WatchListu.

Mejte se krásne a AHÓÓÓÓJ

Mimo uvedené lodníky se samozrejme pocítá s lodními dustojníky (to jsme my poradatelé ) a Mc.Blackem, který šéfuje lodní kapele !

N O V I N K Y :
 - DNES MI PROVOZOVATEL, VZHLEDEM K ZÁJMU, NABÍDL JEŠTE JEDNU LOD. Jedná se o plavidlo Kordulka pro 12 pasažéru. Není to sice s takovým servisem jak na Morave, ale je to rešení. Vidím ale dva základní problémy: 1) Lod je z boku otevrená a za dešte lidi vlhnou a 2)nájem je o neco vetší, za stejný cas jak na Morave je to 260,- na jednoho
 Pro prípadnou diskuzi jsem pripravil tento prostor : Najdeme rešení?
 - SARDNO mi psal, že se mu zamlouvá myšlenka doprovodného cyklo-tandemu, pokud budete chtít i ostatní "zatím nezamestnaní lodníci" tak to jen uvítáme. Vidíme v tom nadšené aplaudující davy z vlastních rad na všech zastávkách.
 - WEKA.ZL zase velmi vítá druhé plavidlo, takže pravdepodobne, pokud se sejde dost zájemcu, tak jej povýšíme na kormidelníka a poplují dve lode.
 - 17.3.K dnešnímu dni jsou všechny lístky na lod Morava vyprodány, zustávají ješte teoreticky volná místa na lodi Kordulka (zatím se na ni prihlásil jen weka.zl). Pokud náhradníci z Moravy akceptují všichni lístek na druhé lodi (doplatek lze udelat až na míste), tak je i Kordulka plná. Nemám však od nich žádné zprávy jestli to akceptují nebo ne - takže dejte vedet.
 - 20.3. Sardno pripravil doprovodnou akci, viz níže:
 -25.3. Dnes jsme zaplatil zálohu provozovateli lodi.
 -6.5.S potešením zjištuji, že termín naší plavby se nezadržitelne blíží. S tím je spojena i jedna potreba. Pokud pocítáte že se zúcastníte spolecného poeventového-hodokvasu v restauraci U prívozu (paradoxne je situovaná na námestí ve Spytihnevi), je potreba, aby jste popremýšleli o tom co budete chtít k jídlu. Jsou tam totiž ve stejnou dobu ješte dve další akce a aby nás mohli vubec obsloužit v solidním case, musím udelat predbežnou objednávku. Doporucuji grilované koleno, které je místní specialitou a pro personál nejjednodužší variantou. Pokud by jste však chteli neco jiného, tak mužete nakouknout do jídelnáku: Grilovaná kolena Spytihnev. Svuj výber mi prosím zašlete na e-mail: geoservis@email.cz, nejpozdeji do pondelka 8.6. pokud chcete mít jídlo jisté. Drobné úpravy jídel pujde udelat i behem plavby, ale na to radeji moc nespoléhejte.
 -6.5. Vcera mi napsali Loupecníci, že odjíždí brázdit vzdálené oceány a proto se naší plavby nezúcastní, posunul jsem tedy seznam najmutých lodníku o jejich pozici dolu a vítám na palube Craigovce.
 - 16.5. - POSLEDNÍ VÝZVA prípadným pasažérum na Kordulce. - Prátelé, pokud mi do týdne nenapíšou ti z Vás co uvažují o plavbe na druhé lodi Kordulka , budu nucen tuto cást objednávky zrušit. Zatím vím jen o týmu WEKA.ZL, kterí byli ochotni lod i rídit. Takže jestli je víc "Korduláku" ozvete se !!!
 - 5.6.2009 - Zrušena Kordulka
 - 9.6.2009 - Dnes jsem udelal záverecné upresnení vašich kolen. Drobné zmeny pujde udelat behem plavby, ale nic zásadního.

Grilovaná kolena Spytihnev

___________________________________________________________________________Doprovodná Sardnova akce :

Vážení geokamarádi,

na nížeuvedeném odkazu se mužete prokliknou k informacím pro úcastníky doprovodné akce:

VELOCIPED

Spolu se Sardnem se tešíme na setkání u Batova kanálu.

WAV & THomas f/P

PS: I velocipédisti obdrží prémii v podobe originálního CWG za stejných podmínek jak lodníci. To znamená stylový námornický, pirátský, potápecský nebo vodácký odev. Tolerují se cyklosponky na nohavice a cyklo prilby na místo potápecské kukly! Od suchozemcu si však dovolíme vybrat 15,- Kc/ks.

THomas

Additional Hints (Decrypt)

F ybqí cyabh cbubql, prxázr Iáf h ibql !

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)