Skip to Content

This cache has been archived.

Birne: Zavíráme krám, tak si odlogujte ty coiny a bugy.

More
<

(Pivni) Pena event

A cache by Birne & Hexenschussbrigade Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 25 April 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


(Pivní) Pena event

Malé jarní setkání probehne v sobotu 25.4.2009 od 18:00 hodin v malebné jihoceské vesnici Dolní Pena v hospudce u Bílku. Protože se jedná o vesnicku malou, kterou najdete roztaženou podél Penenského potoka, bude i toto setkání pomerne malé, maximální pocet úcastníku je 20 osob. Pro úcastníky je objednána místní specialita – grilované plnené veprové koleno o váze cca 800 g, tedy pro dve osoby (žrouti necht zapíší do „will attend“ logu požadavek na samostatnou porci). Vegetariáni zde nejsou tudíž prijímáni s nadšením, musí se, co se jídla týce, obstarat sami. K zapíjení se hodí zde cepovaný Prazdroj nebo Gambrinus, pro zaprísáhlé abstinenty pak co dum dá, zrejme nejaké nealko. Víno se také najde, ale k objednanému pokrmu se príliš nehodí.

Tento malý event se koná v malé vesnické hospode (pozor, jsou tu dve necelých 50 od sebe, tak hledejte tu správnou, treba dle obrázku), možnosti parkování jsou na prilehlé „návsi“. Event se moc nehodí pro menší kacery, nebude zde k dispozici žádný doplnkový program ani jiné atrakce, cílem je predevším se dobre najíst a poklábosit, popr. povymenovat TB/GC. Protože predpokládám okamžité naplnení této malé kvóty úcastníku, respektujte, prosím, prípadne vyhlášený stop stav, nebot se proste nevejdete. V rámci eventu nebude zakládána žádná nová keš, v okolí je jich víc než dostatek, ani nebude vyrábeno drevo, zvané CWG.

Takže pro 20 prvních - vzhuru na koleno, které utopíme v pivní Pene !

 Fotografie vypujceny z webu obce Dolní Pena.

 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.