Skip to Content

This cache has been archived.

JPAgeo: Děkuji Sopdetovi za umožnění opravy archivního listingu, ve kterém chyběly obrázky, nalinkované původně z externího webu.

More
<

1000 CWG Event

A cache by JPAgeo, Ponik & team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 22 August 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Tentokrát vás zveme na speciální CWG event. Uvidíte všechna CWG zarazená v katalogu. Setkání je urceno pro všechny, kterí mají chut prohlížet a vymenovat CWG nebo i jen tak poklábosit o své geoúchylce :-))
Akce probehne v sobotu 22.8.2009 od 15-ti odpoledne do 12-ti vecer.

Geohospoda 21000 CWG Event se bude konat stejne jako poslední "Plzenecký" geopotlach v Lidovém dome v Cernicích. K dispozici bude celý velký sál a protože je léto nebudeme tentokrát trpet zimou...
V blízkém okolí hospody bude zrejme problém s parkováním, takže plzenáky prosím, aby k doprave použili pokud možno MHD - Linka c.13.

K videní bude kompletní sada Czech Wood Geocoin a samozrejme bude príležitost pro jejich masivní výmenu :-)
K dispozici bude opet notebook s pripojením k internetu a projektor pro prípadné prezentace fotek, sw a podobne.

Také na vás cekají speciální výrocní CWG - zdarma ke každému logu.

A protože stále pribývá nových geocacheru, chteli bychom i toto setkání venovat také jim. Ne každý mel možnost nechat se "zasvetit" do geocachingu zkušeným kacerem, tak jak to bylo dríve obvyklé, a z clánku v casopise se nedá naucit, co všechno by správný geocacher mel (a nemel) delat...
Proto neváhejte a prijdte na toto geosetkání. Poradatelé vám budou celý den k dispozici pro zodpovezení jakýchkoli otázek souvisejících s geocachingem. A verte, že se dozvíte spoustu vecí, na které by vás ani nenapadlo se zeptat :-)

Pro ty z vás, kterí chtejí využít hospodu jako záchytný pod pro kešování v okolí Plzne nebo pokud si chcete opravdu v klidu pohovorit o CWG s autory série, jsme k dispozici už od 12 hod. Oficiální zacátek akce jsme tentokrát, na základe zkušeností z minula, stanovili na 15 hodin. Nicméne žádný povinný program není pripraven, takže záleží jen na vás kdy prijedete a jak dlouho pobudete...

Organizacní pokyny:
Po celý den bude možno objednávat z nekolika hotovek. Aby to však fungovalo, potrebujeme znát približný pocet porcí.
Proto prosím - uvádejte do logu "Will Attend" kvalifikovaný odhad vámi zkonzumovaných jídel. Dekujeme.

Poslední zprávy:
Pripravená hotovka bude pouze jediná, a to guláš. Jako polévka bude kurecí vývar. Bude možno objednávat i z minutek, ale za cenu delší cekací doby.
Poslední objednávky jídel budou prijaty ve 21 hod.

A ješte prosba:
Pokud máte CWG od nekterého z oficiálních výrobcu a používáte karticky, potešilo by nás, kdybyste nám dve prinesli k CWG v katalogu. Dekujeme predem.

Na všechny se teší JPAgeo, Poník & team a další poradatelé.

POZOR na Moun10Bike Geocoin pri discoverování geocoinu!
Zjistil jsem, že se nekterí z vás pokoušejí logovat netrekovatelné coiny z mé sbírky pod jejich poradovým císlem (035, 157). To je špatne - pokud na minci není standardní 6-ti místný kód a nápis "Trackable at Ceocaching.com", nepokoušejte se o to.
Na CG.COM jsou pod pouhým poradovým císlem evidovány historicky první trekovatelné mince Moun10Bike. Pokud se vám podarilo discovernout tuto minci, prosím vymažte svuj log.

Dekuji JPAgeo.
P.S. Moun10Bike už neplatné logy vymazal za vás...

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.