Skip to content

Gejat Mystery Cache

This cache has been archived.

siemp: Blijft nog even liggen voor spijt optanten ...

More
Hidden : 10/19/2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

De cache ligt niet op bovenstaand coordinaat. Dit is de tweede cache van een serie van 7. Help de code ontcijferen. In iedere cache is een gedeelte van de code te vinden. Om de 7de cache te vinden heb je alle codes nodig uit de eerste 6.

Een snodaard is er vandoor met twee pasjes waarop codes staan vermeld. De codes zijn door de dief in stukken geknipt en bevinden zich nu in 6 verstopplekken die met een vraag beveiligd zijn. Achteloos laat hij deze vragen rondslingeren zonder zich om gluurders te bekommeren. De vragen zijn immers toch te moeilijk. Hij hoeft zich geen zorgen te maken. Zijn werkelijk hide-out zal door niemand ooit gevonden worden.


Resized JPEG graphic



Beveiligingsvraag: Wat is de discriminant van 128x² + 64x - 64 = 0 Deel 192746020919021568 door de uitkomst.

Je kunt de antwoorden van de puzzel controleren op Geochecker.com.



Verzoek , loop of fiets het laatste stukje even.

English version on request.

Resized JPEG graphic

Additional Hints (Decrypt)

chmmry: mvr cynngwr-- pnpur: qr obk znt va qr tebaq oyvwira ra nyyrra qr qrxfry ubrsg irejvwqreg gr jbeqra ra anqvra vrgf pnzbhsyrera znt-- pbqr: mbjry va qr pnpur gr ivaqra nyf bc rra anovw tryrtra ynagnnea cnny

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)