Skip to Content

This cache has been archived.

Dragel: Po predchozích lozích jsem se šel podívat, jak na tom tahle keš je. Okolo 12:20 hod. jsem zastihl dve kacenky pri logování.

Místo bylo vždy "neutešené". V zime místo zdobily zbytky po hnízdení vran, pres léto zde vládli komári. Snad také díky neprostupnému houštícku bylo toto místo "uprostred mesta" opuštené. Když jsem jej hledal našel jsem jen bezdomácský bordel asi tak 70 metru od tohoto místa, takže bylo svým zpusobem osamocené. Behem roku a pul, kdy tato keš existuje mela skoro 800 nálezu, geokacerí pešinka vedla až ke kýblu, takže se dal ulovit i bez GPS. Touto pešinkou ale taky zacal na místo chodit odpad. Zacali se pozvolna objevovat tu a tam pytle s odpadem. Pred pár týdny se zacala kousek od kýble upravovat plocha pro parkování tech, kterí chteli na hokej. Plocha se zacala rozrustat, tak, že jsem si myslel, že mi kýbl zaarchivují bagrem a bude sloužit následujícím generacím pri geologických vykopávkách k pochopení naší kultury :-D
Nestalo se tak a ani nestane. 14 dní na upravené parkovací ploše byly šátoráci. Tušil jsem že budou na keš srát, ale to dopadne fyzicky jsem opravdu necekal. Našel jsem tam krome tradicního odpadkového bordelu i dve pekne "chlapácká" lejna i se zbytky barevných ubrousku. Nekdo by se radoval, že k utrení zadku se nepoužívá brusný papír, ale já to mám asi jinak.

Protože se stalo místo opravdu neutišeným dávám keš do archivu. Kindr kýbl v nejaké podobné variante udelám nekde drive-in na okraji mesta. Do centra mesta se už takhle velká keš nevejde.

Technická data:
- logbook je originální od zverejnení.
- schránka byla jednou vymenena, když v té puvodní byla díra od siláka s kamenem, který usilovne maskoval a tak si slimáci hrály s kidr hrackami uvnitr
- 790 nálezu / 5x nenalezeno
- kynder hracek 3x pribylo, 2x jsem udelal servis, že jsem neúplné ci poškozené hracky vyhodil do koše. Nekterí logující si s kinder vajícka snedli jen cokoládu a zbytek venovali keši v nerozbaleném stavu, tedy s celým vajíckem (asi 20 prípadu)
- ztráta maskota - kinder-pipina, která prežila puvodní provedení keše se v obnoveném vydání ztratila, zlodeji to preju, ted bude mít kinderbordel doma :-D

Dodatek:
Kinder kýbl je zatím na svém míste, po týdnu ci dvou jej z místa fyzicky odnesu, takže zbude jen vzpomínka. Do této archivované keše je možné logovat, jen budu poslední více logy kontrolovat a neoprávnené logy smažu.

More
<

Kinder kybl

A cache by Dragel Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/20/2009
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Po keších se rozmáhá "kinder prekvapení". Deti jsou nadšeny, starší jsou znechuceni. Keš je zamrena na plastové zbytky z Kinder Surprise, tedy na to, co zbylo po snedení cokolády.

Byla jednou jedna Pipina. Casto se dívala do zrcadla a ríkala si, že je príliš obycejná. Nikdo si jí nevšímá, nikdo ji nemá rád, je jen jedna z mnoha pipin. Obycejne kvokala, mela obycejné perí i obycejná vajícka. Její obycejnost byla už tak zoufalá, že si šla stežovat ke svému kohoutkovi, ale ten ji zatnul tipec. Potají snila o tom, že se jednou stane neobycejnou, že se stane hvezdou. Hvezdou v souhvezdí Velké Pipiny, odkud se bude na ostatní dívat shora.
Jednou, když se Pipina procházela okolo plotu, úplne náhodou vyslechla ze sousedovy micinky, které si vypráveli o carodejích u kterých by chteli sloužit. Vyslechla toho tolik, až ji lezly oci z dulku. V noci pak nemohla spát. Stále ji tlacilo bydlo a tak se za mesícku vydala do sveta.
Celý dny si utrhovala od zobáku, aby se dostala k carodejovi o kterém slyšela od micinek. Když se konecne dostala k carodejovi byl pred jeho domem zástup zvírat i lidí. Za svá poslední vajícka, uplatila Rafana u vchodu, aby ji pustil dovnitr prednostne. Ac všichni o carodejovi mluvili tichým hlasem a nazývali ho Velkým Carodejem, vstoupila Pipina do jeho príbytku neohrožene. Carodej vyslechl její kvokání jen tak na pul ucha, protože zrovna varil nejaký duležitý lektvar. Když se Pipina už dost vykvokala, tak se na ni otocil a zamracil se pod svými dlouhými vousy. "Tak ríkáš, že jsi moc obycejná a že to chceš zmenit, aby te meli všichni rádi, aby toužili po tvých vajíckách?" Pak se mu ale rozjasnila tvár. Pipina usoudila, že tohle bude presne to, co chce! Že ji carodej udelá krásnou, zajímavou a chytrou a tak ... Carodej ji pevne chytil pod krkem a ponoril ji do jednoho ze svých lektvaru a pak do jiného a ješte do jiného. "Jo, presne tohle lektvar vzduchoplavectví potreboval, vývar z nafoukaný slepice! Ted to bude mít porádný ríz!" Když carodej slepici ždímal nad stríbrným talírkem, prišla o zbytek svého perí. Jen co Pipina popadla dech, po téhle ukrutné procedure, zacala naríkat. Carodej jen zakroutil hlavou a se slovy: "Já slepicí nerad, další!", vykopl nahou Pipinu ze dverí.
Pipina se nekolik dní schovávala pred svetem, takhle preci nemuže na verejnost! Když ji zacalo rust perí, ríkala si že bude duhová, nebo ctvereckovaná, protože by ji Velký Carodej nic obycejného nevykouzlil. Ale zmýlila se. Perí mela stejné jako pred carodejovou lázní.
Zklamaná si to tedy namírila na vlak. Na nádraží chtela za jízdenku opet zaplatit svým vajíckem, ale zjistila, že má vajícka nejaká jiná! Prednosta stanice, když zjistil, jaká v sobe má Pipina potenciál, tak ji ukradl a doma zavrel do svého kurníku. Za "kouzelná" Pipincina vajícka si koupil nové šaty, auto, dum i celou rodinu. Za rok na to se z obycejného zlodeje stal vážený obcan. Chodil na cajové dýchánky k panu starostovi, potrásal si rukama se senátory a poslanci a jednoho dne jej navštívil i sám pan prezident!
Pipina se v marketingových plánech svého veznitele brzy ztratila, jako kapka v mori. Plnila dodávky kouzelných vajec na více než na 150%. Pipina byla pyšná na to, jaká jsou její vajícka a že je chtejí až v dalekých Kotehulkách, ale nároky trhu byly cím dál vetší, až ji jednoho škaredého dne trefil šlak. Bývalý prednosta stanice byl zvyklý hodne utrácet, peníze se mu však brzy rozkutálely a tak mu nezbylo nic jiného, než podepsat holport na nová pipincina vajícka s cokoládovnou ....Do tohoto recyklátoru odkládejte jakékoliv množství plastových kinder hracek v celém, nerozbitém stavu. Nic jiného do keše nevkládejte. Deti do 10 let mohou vymenovat v jakémukoliv množství ci pomeru. Nepovinou podmínkou logu je vložit do keše alespon jeden kus Kinder "hracky" a dále v logu chválit, krásu, zajímavost, inteligenci, nadání apod. této keše, nic jiného tam nepište. Hlavne nepište, že je to ošklivé místo (krásná detská hrište jsou na každém rohu). V zime je tam nadeláno od vran a v léte tam rádí komári. Budte více originální ... asi jako tato keš ;-)
Malé poteší "hracky", dospelé "bodík".

Additional Hints (Decrypt)

h fcnqyrub orgbabiéub fybhch

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.