Skip to content

Gewoon een leuk plekje: de Lamgatse brug Traditional Cache

This cache has been archived.

Team MenM: te veel onderhoud, we gaan een ander leuk plekje zoeken.

More
Hidden : 10/28/2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Een cache (niet de eerste) met een knipoog.

Gewoon, wat is dat? Wat begon als een puzzel en werd gevolgd door een sumbrero en een oppikker leidt nu tot een leuk plekje. Wat is het volgende?

De Lamgatse brug, een leuk plekje, want het cachen is hier ooit voor dit team begonnen. Bij deze brug lag ooit eerder een cache *GCMH1N* welke als eerste found door ons werd gelogd. Het plekje is te leuk om zo maar te laten voor wat het is.





De brug is indertijd aangelegd als fietsverbinding tussen Zevenbergen enerzijds en Hoeven-Oudenbosch anderzijds. Er wordt veelvuldig gebruik van gemaakt door scholieren en de brug maakt ook onderdeel uit van routes van het fietsknooppuntennetwerk. Ter plaatse kunt u genieten van diverse uitzichten, even een boterhammetje eten op een bankje of picknicktafel of gewoon snel loggen en weer verder gaan. De keuze is aan u!


free counters

Additional Hints (Decrypt)

fpuevwstrerv zrrarzra

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)