Skip to Content

This cache has been archived.

mirotiro: Jeste musim vyhledove napsat vysledky, ale nejak nestiham...

More
<

Plzenské geokoulení

A cache by mirotiro Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 24 January 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

POZOR ZMENA MÍSTATurnaj se uskutecni v prostorách Bowling U Papírny na adrese Papírnická 3, Plzen (na úvodních souradnicích). Event je vyhlášen za nekurácký. Budeme mít k dispozici 6 drah (2-7) prostor kolem. Celkem cca 65 míst, takže po prihlášení 60ti lidí bude vyhlášen stop stav.Pro nehrající je zde nekolik stolu a židlí, kdo se nevejde, má smolícka.

Datum a cas

Event se uskutecní v nedeli 24. 1. 2010 od 15:00 do 18:00. Po predchozí domluve s poradatelem je možné dorazit i pozdeji, ale dráhy jsou rezervovány na omezený cas, tak není možné cekat na všechny, v 15:00 musíme zacít hrát. Dráhy jsou rezervovány do 18:00, poté budou vyhlášeny výsledky. V prípade zájmu se pozdeji mužeme presunout do nekteré nedaleké restaurace. Pokud máte nejaké speciální prání (prijdu pozdeji, odcházím drív...) napište mi na geomirotiro@centrum.cz

Turnaj

Každý prihlášený úcastník hraje sám za sebe, odehraje 2 hry (deti jen jednu) a výsledky z techto dvou her se sectou. Tento výsledný soucet bude rozhodující ve výsledkové listine. V prípade rovnosti bodu rozhodne bodový zisk z druhé hry. Pri další shode rozhoduje pocet bodu v posledním hodu. Vstupní poplatek bude vybírán pred zahájením hry. Predbežne pocítám, že za osobu se bude platit 60 - 80 Kc. Cástku upresním podle poctu prihlášených. Casový rozvrh hry bude tvoren požadavky jednotlivcu a možnostmi poradatelu. Povinná je nešpinící obuv. Pokud budou boty delat cerné cáry na podlaze, urcite neprojdou a hrajete naboso. Pocet úcastníku je omezen na 48 dospelých a 8 detí, podle odhadu by 4 lidi na jedné dráze meli odehrát za hodinu a kousek 2 hry. V prípadných sporech (ke kterým snad nedojde) má konecné (a opravdu poslední) slovo poradatel.

Prihlášení na turnaj i event

Prihlašování na turnaj zacne 12. 1. 2010 ve 20:00 na adrese svetgc.cz/geoevent/plzenske-geokouleni Pokud nevíte jak prihlašovací systém použít, podívejte se na nápovedu. Registrovat na stránky www.svetgc.cz se mužete s predstihem. Pri registraci je zaslán kontrolní mail a až po potvrzení registrace kódem z tohoto mailu je možné se prihlásit na event. Když se registrujete dríve, nebudete pak zoufale cekat, kdy potvrzující mail dorazí, a koukat, jak ubývají volná místa.
Zobrazit prihlašování

Zobrazit prihlašování.
Prihlašování na event uvádejte tak, aby bylo jasné kolik židlí nárokujete a kolik lidí z týmu hraje... Hráci mají u židlí prednost pred nehrajícím publikem ;-)

Vek úcastníku

Na veku nezáleží, duležité je jen mít sílu na hození bowlingové koule. Detská kategorie má samostatné prihlašování, do detské kategorie se mohou prihlašovat jen deti do 15ti let, v detské kategorii se hází jen jedno kolo.

Ceny pro tri nejlepší (a ostatní)

Budou hodnotné, vyhrát se vyplatí ;-) První tri výherci navíc získají predbežnou (casove omezenou) rezervaci místa na prípadnou další akci. Pro všechny se pripravují eventová CWG.
Pro vyherce je pripraven zbrusunový plzenský geocoin (tentokrát bude predán hned)

Výber z pravidel bowlingu

 1. Zahájení hry
  Vypuštení (hod) je provedeno, pokud hrácova koule protne hranicní cáru hracího území. Vypuštení musí být provedeno osobne a manuálne.
 2. Zpusob pocítání
  Pocet shozených kuželek u hrácova prvního vypuštení je oznacen v malém ctverci v horním levém rohu této cásti a pocet shozených kuželek u hrácova druhého vypuštení je oznacen v pravém horním rohu.
  Pokud není pri druhém vypuštení v cásti shozena žádná ze stojících kuželek, bude pocet oznacen (-). Pocítání pro dve vypuštení v cásti bude zaznamenáno okamžite.
 3. Strike
  Strike je proveden, pokud je shozena celá sada kuželek pri prvním vypuštení v cásti. To je oznaceno (X) v malém levém horním ctverci v cásti. Pocítání pro jeden strike je 10 plus pocet kuželek shozených v následujících dvou vypušteních.
 4. Double
  Dva po sobe jdoucí striky jsou double. Pocítá se pro první strike 20 plus pocet kuželek sražených v první následující cásti po druhém striku.
 5. Triple
  Tri po sobe jdoucí striky jsou triple. Pocítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodu musí hrác nakoulet 12 striku za sebou.
 6. Spare
  Spare je pocítáno, pokud neporažené kuželky po prvním vypuštení v cásti jsou pri druhém vypuštení v téže cásti doraženy. Znací se (/) v malém ctverci v pravém horním rohu cásti. Pocítání pro spare je 10 plus pocet kuželek shozených pri hrácove následujícím vypuštení.

Dekuji cz.nemovi a missbluetag za vytvorení listingu k jejich geobowlingu, který jsem s opet použil jako šablonu a Milanovi pak ješte za použití jeho serveru pro prihlašování.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.