Skip to Content

This cache has been archived.

Miti Team: Dekujem za hezké logy a snad nekdy príšte, na dalším rocníku AHOJ

More
<

Slovacky verbunk II.

A cache by Kaprici.cz + Miti Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 13 February 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

S T O P   S T A V  ! ! !

Pred zacátkem eventu sledujte listing. Treba nekdo nebude moct, pak mužete prijít místo neho jako náhradník.

 
   
 
Drazí geokolegové a kamarádi.
Když po roce vyvstala otázka, zda udelat letos pokracování tohoto eventu, všichni byli pro. Navíc kapríci prišli s parádním nápadem na místo a program eventu. K tomu jsme se pripojili my - ac už v chomoutu chceme s vámi oslavit naše loucení se svobodou :)
  
II. rocník
SLOVÁCKÉHO VERBUNKU
se bude konat v
sobotu 13.2. 2010 od 14. hodin do ???
 

Tento event je urcen predevsim milovnikum tekuteho chleba (starsim 18 let), kterym neni lito obetovat 150 Kc za nevsedni zazitek. Krome tradicního a príjemného posezení s geokamarády se muzete tesit na zajímavé informace o výrobe penivého moku od toho nejpovolanejšího – pana sládka, které nacerpate v prubehu prohlídky pivovaru, po ktere bude nasledovat degustace zde vyrabenych piv – 11°, 12°, polotmave a kvasnicove – co druh, to 30l becka, takze zizni trpet nebudete :-). Aby vam pri piti nevyhladlo, bude dále pripraveno obcerstveni ve forme studeneho rautu.

DULEZITE!!!

Pocet mist je bohuzel omezen kapacitou pivovarskeho salonku na 60 osob. Svuj zajem o ucast muzete vyjadrit zapiskem “Will Attend“. Podminkou ucasti je zaplaceni ucastnickeho poplatku (150Kc na osobu) predem na ucet 1135503013/0800 (nebo osobne). K platbe do Poznamky pro prijemce uvadejte svuj nick. Doruceni platby si muzete overit dole v tabulce. Pokud mate opravdu zajem prozit toto jedinecne odpoledne v pivovaru, zaplatte poplatek nejpozdeji do tydne od zalogovani, cimz si zarucite svou ucast.
 
Neco málo o pivovaru
Historie varení piva v královském meste Uherský Brod má dlouhou tradici, která sahá až do stredoveku. V soucasné dobe je pivovar Janacek jedinym pivovarem ve Zlínském kraji. Svou tradicní výrobou nepasterizovaných piv si získává stále více príznivcu. Nejvíce prodávaným pivem je v soucasné dobe 11° svetlé výcepní pivo s obsahem alkoholu 4,5 % vyznacující se plnou chutí, silným rízem a výraznou chmelovou horkostí. 
 
Co by to byl za event bez souteže :)
Abychom povznesli (už tak vysokou) kulturu tohoto našeho setkání, bude se porádat soutež o nejoriginálnejší vlastnorucne nakresleny obrázek na téma geocaching a pivo :). Obrazky si nakreslete doma - na eventu je vsechny vystavime a spolecne vybereme viteze, ktery bere litr letošní slivovice v malované láhvi ... jak jinak :) Dále se uskutecní (v prípade zájmu) karetní turnaj v prsi :) - výherce bere litr letošní slivovice ... jak jinak :) Svuj zajem o ucast v turnaji prosim vyjadrete v logu.
POZOR  ZMENA  !!!
Vzhledem k necekane velkému zájmu jsme domluvili další prohlídku, která se uskutecní zhruba kolem 16. hod (pocítáme s tím, že nekterí príjdou jenom na prohlídku). Tudíž navyšujeme kapacitu eventu na 60 lidí s tím, že v salonku se nás opravdu víc než 40 nevejde. Tzn., že se musíme nejak vystrídat. (dobrých lidí se vleze :) ) 
První cena- Trauma Zero - 16,25 hlasu
Druhá cena- Bella - 13 hlasu
Tretí cena - Rarach - 9,75 hlasu

 

>

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.