Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

mh.mail: Game over.

More
Mystery Cache

Hacker Junior

A cache by mh.mail Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/27/2009
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Na úvodních souřadnicích keš nehledejte. Finální umístění včetně nápovědy je uvedeno v tomto souboru, stačí jej pouze otevřít a přečíst.

Upozornění:

Toto je hříčka. Neklade si žádné hlubší cíle, než vás trochu pobavit a případně vám trochu zpříjemnit dlouhé (nejen) zimní večery. Krabička není uložená na žádném zajímavém místě, jedná se o mikro a její nalezení je stvrzením úspešného vyluštění hádanky. Komu se tedy nehodí do portfolia, nechť ji neloví. Všem ostatním přeji příjemný odlov.

1.5.2010 Pozor! Keš byla přesunuta o nepatrný kousek jinam. Stáhněte si, prosím, nový soubor, kde se dozvíte nové podrobnosti o keši a jejím uložení!

16.5.2016 Nebudeme to protahovat. Objekt uložení bere za své, mysterku už stejně luští málokdo a většina souřadnice nebo soubor nějak získala, takže to ukončíme. Stejně jsem překvapen, že tady vydržela plných šest let. Děkuji všem za návštěvu.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

642 Logged Visits

Found it 604     Didn't find it 6     Write note 11     Archive 1     Temporarily Disable Listing 5     Enable Listing 4     Publish Listing 1     Needs Maintenance 2     Owner Maintenance 8     

View Logbook | View the Image Gallery of 5 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 11/16/2017 11:28:11 AM (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada) (7:28 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page