Skip to Content

<

Patak to vi, ale co ja?

A cache by Cunik Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/27/2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Cartridge je zatim otestovana jen na GPS Garmin COLORADO 300 a SE C702 s OpenWig. Dekuji vsem co mi poskytli cenne rady.


Páták by to vedel, ale co já?

Tato krabicka vznikla ze dvou duvodu. Prvne nejbližší wherigo je až v Prostejove a to mi prijde jako daleko. No a za druhé, ty co jsem zatim videl nahrazovaly multicache, myslím si, že wherigo toho umí víc a tak jsem se chtel seznámit s jeho tvorbou.

A co Vás tedy ceká? Proverení Vašich vedomostí. Na úvodních souradnicích jsou tri cedulky. Jedna z nich pojednévá kolik stála rekonstrukce parku. Pro spustení hry bude nutné zadat hodnotu, která je uvedena u mesta Bruntálu (šesticiferné císlo). Pak už stací správne odpovídat na príslušnou otázku v príslušné zóne. Je jasné, že cím méne položených otázek, tím rychleji se dostanete k finalni krabicce. V léte je možné se posadit na zahrádku restaurace a sledovat svoje ratolesti, jak behají po parku a odpovídaji na otazky.

Otázky jsou zvoleny z uciva 5.té trídy základní školy podle osnov trí základních škol. Co budete sebou potrebovat? No hlavne asi svoji hlavu (doufám, že pro odpovedi nebudete používat prítele na telefonu), možná nejaký ten papír a tužku na prípadný výpocet (když to nedáte z hlavy). K nalezni staci spravne 5x odpovedet. Budu rád, když do logu uvedete, na kolik otázek jste odpovídali. Aspon se pak mužeme podívat, kolik pátáku je na tom lépe než my. Preji zajímave strávený cas na této krabicce.

Cartridge je stazitelna zde: Patak to vi, ale co ja? . Kdyz narazite na nejaky problem, tak mi dejte vedet, prece jenom je to moje prvni wherigo a clovek neni neomylny. Uvodni souradnice Vas navedou na parkoviste, kde muzete zanechat svoje vozidlo.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

408 Logged Visits

Found it 350     Didn't find it 26     Write note 18     Needs Archived 1     Temporarily Disable Listing 1     Enable Listing 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 8     Owner Maintenance 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 29 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.